Cennetin Gözyaşları 14. Bölüm Fragmanı Özeti 24 Aralık

Cennetin Gözyaşları 14. Bölüm Fragmanı Özeti 24 Aralık.. Selim artık hayatı ile ilgili her şeyi öğrendi. Bu zamana kadar yaşadığı her şeyin yalan olduğunu öğrendi. Selim kendine bu yalanı söyleyenlerden kimseyi affetmeyi düşünmemektedir. Cennet’i de affetmeye niyeti yoktur. Cennet ise her şeyi anlatıp kendini aklamaya çalışsa da Selim onu dinlemez.

Melisa her şeyin sorumlusu olmasına rağmen durumu kendi lehine çevirir. Melisa Selim’e bu şekilde yakınlaşmayı planlar. Selimin bu yıkım zamanlarında yanında olur. Ona tek dürüst davranan Melisa’dır.  Arzu ise Rıza Bey’in vefatının ardından Sema Hanım başta olmak üzere bütün ailesi tarafından dışlanıyordur. Mahir ile boşanması konusunda baskılar da ufaktan başlamıştır. Arzu bütün ailesi ile mücadele ederken tüm bunların sorumlusu olan Cennet’e de en büyük kötülüğü yapmaya kararlıdır.

Yaşananların sorumlusu olarak gördüğü Cennet bedelini ödeyecektir… Ne var ki ödenecek bedeller bununla kalmayacaktır. Kaya’nın hapisten çıktığından habersiz olan Arzu saltanatının sefasını süreceğinden o kadar emindir ki, kendisine doğru adım adım gelen büyük tehlikenin henüz farkında değildir. Cennetin Gözyaşları 14. Bölüm özeti fragmanı sitemizde sizlerle…

https://www.youtube.com/watch?v=pw3hKF9xr_I

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017