Cennetin Gözyaşları 25 Şubat Ağla Yaralı Kalbim Hepsi Yalan Şarkısı Video

Cennetin Gözyaşları Ağla Yaralı Kalbim Hepsi Yalan Şarkısı Video… Cennetin Gözyaşları dizisi yeni bölümünde çok eskiden bir dizide dinlediğimiz şarkı seslendiriyor. Bu şarkıyı yıllar önce Hatırla Sevgili dizisinde duyup sevmiştik. Ben şarkıyı ilk duyduğumda beni o dizide götürdü. Cennetin Gözyaşları dizisi pazar akşamları yayınlanıyor.
Cennetin Gözyaşları dizisinin başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Dizinin yeni bölümünde Cennet artık puzzledan Selim’e de bahseder. Onlar herkese ve her şeye rağmen birbirlerine bağlıdır artık aşkları onları ısıtmaya yetiyor. Cennet ne yapıp ne edip annesini bulmaya kararlı. Melisa’nın da şuan çok üzgündür. Annesinin gerçeklerini öğrenmeye başladıkça ona nasıl bir tepki verecektir.

Atv de yayınlanıp sevilen Cennetin Gözyaşları dizisinde Atakan Akdaş‘ın sesinden dinlediğimiz yaralı kalbim şarkısı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Ağla yaralı kalbim hepsi yalan
ağla bir avuç küldür elde kalan…

artık savrulup gitsende rüzgara
ağla mazidir şimdi senin olan…

yaralı yaralı yaralı kalbim…

dokunduğun el yalan sakındığın gül yalan
sel akar kum olur geriye kalan…

ağla yaralı kalbim hepsi yalan
ağla bir avuç küldür elde kalan…

yaralı yaralı yaralı kalbim.

https://www.youtube.com/watch?v=EMneXEqZCyQ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cennetin Gözyaşları 25 Şubat Ağla Yaralı Kalbim Hepsi Yalan Şarkısı Video (1 Yorum)

  1. Ağla Yaralı Kalbim Şarkısı Cox Gözel Zaten Heyatda Sıxıntılara Düşdükd Yükümüzü Kalbimiz Daşıyır Allah Kalbimizi Yaralamasın. Kalbimiz Bir Aynadır Bu Aynanı Korumak Lazımdı Kimse Sındırmasın Eger Bu Ayna Sınsa Berpa Etmek Mümkün Deyil Çünkü Kalbimizi Allah Yaradın Allah Kimsenin Kalbini Sındımasın Amin Diziye Bakmasamda Şarkısın Cox Beyendim Umarım Şarkısı Kimi Dizinin Özüde Gözel Olar

Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018