Cennet’in Gözyaşları 36. Bölümde Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin (Destek)

Atv’nin pazar akşamları yayınlanan ‘Cennet’in Gözyaşları’ isimli dizisi, sezon sonunda ekrana veda ediyor. Yapımcı firmanın bu haberinden sonra hem kanal yetkilileri hemde dizi çalışanları adeta şok oldu. Cennet’in Gözyaşları dizisi 36. Bölümde 10 Haziran pazar akşamı Final Yapıyor ekrana veda ediyor. Biz ne diyoruz; Bitmesin Devam Etsin (Destek) olalım kampanyaya diyoruz:

Diyorum ama Cennet’in Gözyaşları dizisinin bitmesine mani olabilir miyiz bilmiyorum. Aslında oldukça heyecanlı bölümler sunan ve oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olan böyle bir dizi neden hemen bitirilir neden vazgeçilir bilemiyorum. Cennet’in Gözyaşları dizisi bitmesin final olmasın kampanyası hakkında sizlere biraz yazalım istedik destek olursunuz belki diye..

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Cennet’in Gözyaşları dizisinin reytingleri iyi gittiği için önümüzdeki sezon da yani 2. sezonda devam edeceği bilgisi ulaşmış, bu iddiası kulaktan kulağa dolaşıp Cennet’in Gözyaşları yeni sezon hazırlıklarına kadar varmıştı. Ancak yapım şirketinin final kararı alındığını ekibe ve Atv kanalına ilan ettiği öğrenildi. İşte son hafta alınan reyting oranı:

Aslında buradaki reytingi görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok, sıralamaya bakınca en çok izlenen 3. dizi olduğu görülüyor.Pazar akşamları seyirciyle buluşan dizinin 10 Haziran’da yayınlanacak olan 36. bölümüyle ekrana veda edeceği belirtildi. Peki soruyorum ben şimdi sizlere Atv gelecek sezon bu kadar izlenen bir dizi bulabilecek mi pazar günü? Bence bulamaz ve eğer diziyi bitirirse pişman olur.

Bizde son pişmanlık fayda vermez diyoruz ve Cennet’in Gözyaşları Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin diye kampanya başlatıyoruz. Neler yapacağız? 1- Cennet’in Gözyaşları dizisi Bitmesin Devam Etsin tarzındaki yorumlarımızı aşağı yazıyoruz. 2- Yazdığımız bu sayfayı İnstagram Facebook gibi yerlerde paylaşıyoruz ki herkes görsün ve dizinin devamı için farkındalık ortaya çıksın..

Bizde sizlerden gelen bu yorumları mesajları Atv ve dizi yapımcısına göndererek Cennet’in Gözyaşları Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin konulu mailler ile diziye izleyicinin sahip çıktığını herkese gösterelim. Var mısınız? Desteklerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz.. Hoşçakalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cennet’in Gözyaşları 36. Bölümde Final Yapıyor Bitmesin Devam Etsin (Destek) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018