Cennetin Gözyaşları 6. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ekim

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Cennetin Gözyaşları 6. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ekim konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Cennetin Gözyaşları 6. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ekim hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Cennetin Gözyaşları 6. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ekim… Cennetin Gözyaşları dizisi yeni bölümünde Cennet annesinin karşısına çıkar ve ondan duyduğu sözler karşısında hayalleri yıkılır. Cennetin hayalleri bir kez daha yıkılır. Mukaddes hastaneden taburcu olur ancak bir süre yatağa bağımlı yaşamak zorundadır.

Mukaddes Arzuyla aralarında olanları anlatamaz çünkü konuşmuyordur. Cengiz de Cennet ile ilgili gerçekleri öğrenir. Arzu’nun kızı olduğunu ve Selim’in yetimhaneden arkadaşı olduğunu öğrenince oda Cennetin hayatlarından uzaklaşmasını ister.

 

Selim Cenneti annesiyle konuşmak için cesaretlendirsede her çabası boşa çıkmaktadır. Sema da Arzunun geçmişini araştırır ve iyi deliller bulduğunu sanır ancak Arzunun zekasını hesaba katmaz.  Cennetin Gözyaşları 6. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda…

https://www.youtube.com/watch?v=enkju98pIEg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017