Cennetin Gözyaşları Arzu ve Kaya Öldü mü Uçurumdan Atladı Nasıl Kurtuldu?

Haftanın en merak edilen konusu Cennetin Gözyaşları dizisinde Arzu ve Kaya Öldü mü Uçurumdan Atladılar 11 Mart pazar akşamı neler olacak sorusuydu.
11 Mart pazar günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşlarında Arzu ve Kaya uçurumun başında beklemekte ve tüm izleyicilerde Arzu ve Kaya’nın düşüp düşmeyeceğini daha doğrusu İntihar edip etmeyeceğini merakla beklemektedirler.

Cennetin gözyaşları 23. bölümde evden kovulmuş olan Arzu ve kaya bulundukları uçurumdan aşağıya doğru birlikte atlıyorlar.  23 bölüm fragmanında da görüldüğü üzere çocukları Arzu’nun ölmesinden intihar etmesinden dolayı Gözyaşları içinde sağa sola koştururken denize düşen Arzu gerçekten öldü mü yoksa hastaneye kaldırılacak yaşayacak mı yoksa Arzu hiç mi atlamayacak sadece Kayayı mı itecek sorusu Merak uyandırdı.

Öncelikle söyleyelim ki uçurumdan birlikte atlayan ve adeta ölüme meydan okurcasına intihar girişiminde bulunan Arzu ve kaya uçurumdan atladıktan sonra birlikte boğularak ölecekler mi kurtulamayacaklar mı yada Arzu bir yolunu bulup olaydan sıyrılacak ama Kayadan da kurtulacak mı? Bunlar nasıl olacak acaba.. Fragman sizleri yanıltmasın çocukları ise annelerinin neden intihar ettiğini uçurumdan neden düştüğünü oldukça merak edecektir.

Her ne kadar çok kin ve nefreti üzerine topladı ise de Arzu’nun ölüp ölmeyeceği nasıl kurtulacağı merak edildi, bizde de merak konusu olmuştu ama öğrendiğimiz son tüyolara göre arzu bi işten tereyağından kıl çeker gibi kurtulacak, yani Arzu ölmeyecek, böylelikle bu konuya açıklık getirmiş olduk. Cennetin gözyaşları dizisinde Arzu 11 Mart pazar günü yayınlanacak olan 23 bölümü başından uçurumdan atladığı tekrar sahnesinde gösterilecek ve daha sonra da ölmeyerek diziden de ayrılmayacak.

En Son ne Olmuştu: Selim, Arzu ve Kaya kızları tarafından reddedilmişlerdir. Ama bu Arzu için kabul edilmesi mümkün olmayan derin bir acıdır. Bu saatten sonra kaybedeceği hiçbir şey yoktur artık Arzu’nun ve tüm bunların sorumlusu olan Kaya ile hesabını görecektir. Uçurumdan birlikte atlıyorlar gibi gördük fragmanda ama sonrasında neler olacak Arzu nasıl kurtulacak izleyip göreceğiz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=SEbACNvb4MA

Cennetin Gözyaşları Arzu ve Kaya Öldü mü Uçurumdan Atladılar 11 Mart
https://www.youtube.com/watch?v=mOAxIElR8sM

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.