Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Son dönemlerde gençlerin başrol oynayıp da başarılı olduğu nadir dizilerden birisi Atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Cennetin Gözyaşları Dizisi. Son haftalara kadar ciddi manada reyting alarak gelen dizide 12 kasım bölümünden sonra düşüş başladı. Dizinin hayranları da Cennetin Gözyaşları  Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin transfer olsun demeye başladı.

Cennetin gözyaşlarında Cennet ile Selimin aşkları da reytingleri üstte çıkarmaya yetmeyince caresiz aşağı doğru iniş başladı. Aslında diziyi pazar gününün diğer dizileri de olumsuz etkiliyor. Özellikle Savaşçı gibi fenomen bir dizi ile aynı günde olması bir tarafa sonradan pazara alınan Dolunay dizisi ve Klavye Delikanlıları diziyi oldukça olumsuz etkiledi.

Peki Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın istiyoruz ne yapacağız? Sevgili dizi severler, bu sayfada olduğunuza göre Cennetin Gözyaşları dizisini merak eden izleyicilerden birisiniz. Sevilerek izlenen ve merak içinde beklenen bu güzel masum dizinin bitmesini biz istemiyoruz. En azından erken final yapmasın sezon sonuna kadar devam etsin istiyoruz. Ancak bizim istememiz yetmiyor sizlerin de desteği gerekiyor..

Peki Ne yapacağız? Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Olmasın: diye isteğiniz varsa lütfen aşağı dizinin bitmemesi için cümleler yazın. Örnek: Cennetin Gözyaşları Dizisinin bitmesini istemiyorum erken final yapmasın, Cennetin Gözyaşları Dizisi lütfen bitmesin erken final olmasını istemiyorum, Cennetin Gözyaşları Atv dizisi bitmesin erken final de olmasın yada Cennetin Gözyaşları Dizisi atv de bitecekse başka kanala geçsin transfer olsun ama bitmesin gibi isteklerinizi aşağı yorum olarak yazın…

Sonra bu sayfayı tüm sevdiklerimize duyurabilmek ve dizimize dikkat çekmek için sosyal medyada Facebook Twitter ve İnstagram gibi sitelerde paylaşarak bu sayfadaki yorumlardan ve destekten bahsederek herkese duyuralım. Bizde sizlerden gelen bu yorumları ve destek mesajlarını kanalın ve dizinin yapımcısının görmesini sağlayarak dizinin devam etmesi için gerekli baskı unsuru olalım. Lütfen destek olup bu kampanyaya sizde katkı sağlayın..

Cennetin Gözyaşları Dizisi bitmesin devam etsin kampanyasına destek olan yorum ve paylaşımları ile herkese duyuran tüm fanlara dizi severlere şimdiden teşekkür ediyoruz. Umarız Atv bu istekleri yorumları görür ve Cennetin Gözyaşlarını sezon sonuna kadar devam ettirir. Bu konuda sizlere şimdiden teşekkür ederiz dizihaberi.tv ailesi olarak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin (22 Yorum)

  1. Be olur diziyi kaldirmayin.. Devam etsin.. merakla pazar aksamini bekliyoruz.. Kaya kaya harikasin.. me olur kalkmasin..

  2. kaya kaya kaya bu adam çok deyişik bişey seyircisi çogaldı kıskananlar çatlasın sakın bitmesin çok şahane bi dizi biterse çok sıkılırız lütven pazarın tadı bir başka oldu lütven bitsin diyenler çekemiyor korku sarmış bütün dizileri solluycak diye bizim dizimizi kaldırtacaklar bütün gençler bundan bahsediyor

  3. aaay sakın kaldırmayın lütven haftayı zor bekliyoruz çatlıyoruz konya da kırılıyor millet çok güzel çok kaliteli bu dizi kalkarmı

  4. ya şu bitsin diyen kişilere gıcık oluyorum seyretmeden yorum yapıyorlar nedenide kendi dizileri kalkacak diye demekki bizim seyircimiz fazla ondan korktular hah haaa çok güzül çok kaliteli kaya renk kattı

  5. Üffff kacinci devirde yasiyoruz , zorunlu evlililik Cok sacma selim de Bu kadar saf mi nasil hatirlamaz uzatmayin bitsin Cok sacma gidiyor

  6. Allahım ne olur hemen final olsun ne biçim bir dizi ya bu dizinin yüzünden diğer dizilerin reyting leri düşüyor hemen final olur inşallah.

  7. aile boyu severek izledigimiz cok kaliteli bir yapim..asmali konaktan sonra takip ettigim tek dizi…

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017