Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin

22 yorum
12 izlendi

Son dönemlerde gençlerin başrol oynayıp da başarılı olduğu nadir dizilerden birisi Atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Cennetin Gözyaşları Dizisi. Son haftalara kadar ciddi manada reyting alarak gelen dizide 12 kasım bölümünden sonra düşüş başladı. Dizinin hayranları da Cennetin Gözyaşları  Bitmesin Final Yapmasın Gerekirse Başka Kanala Geçsin transfer olsun demeye başladı.

Cennetin gözyaşlarında Cennet ile Selimin aşkları da reytingleri üstte çıkarmaya yetmeyince caresiz aşağı doğru iniş başladı. Aslında diziyi pazar gününün diğer dizileri de olumsuz etkiliyor. Özellikle Savaşçı gibi fenomen bir dizi ile aynı günde olması bir tarafa sonradan pazara alınan Dolunay dizisi ve Klavye Delikanlıları diziyi oldukça olumsuz etkiledi.

Peki Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Yapmasın istiyoruz ne yapacağız? Sevgili dizi severler, bu sayfada olduğunuza göre Cennetin Gözyaşları dizisini merak eden izleyicilerden birisiniz. Sevilerek izlenen ve merak içinde beklenen bu güzel masum dizinin bitmesini biz istemiyoruz. En azından erken final yapmasın sezon sonuna kadar devam etsin istiyoruz. Ancak bizim istememiz yetmiyor sizlerin de desteği gerekiyor..

Peki Ne yapacağız? Cennetin Gözyaşları Dizisi Bitmesin Final Olmasın: diye isteğiniz varsa lütfen aşağı dizinin bitmemesi için cümleler yazın. Örnek: Cennetin Gözyaşları Dizisinin bitmesini istemiyorum erken final yapmasın, Cennetin Gözyaşları Dizisi lütfen bitmesin erken final olmasını istemiyorum, Cennetin Gözyaşları Atv dizisi bitmesin erken final de olmasın yada Cennetin Gözyaşları Dizisi atv de bitecekse başka kanala geçsin transfer olsun ama bitmesin gibi isteklerinizi aşağı yorum olarak yazın…

Bunu Gördün mü>>  Bir Aile Hikayesi Dizisi Devam Edecek mi Yeni 2. Sezon Olacak mı? 2019-2020

Sonra bu sayfayı tüm sevdiklerimize duyurabilmek ve dizimize dikkat çekmek için sosyal medyada Facebook Twitter ve İnstagram gibi sitelerde paylaşarak bu sayfadaki yorumlardan ve destekten bahsederek herkese duyuralım. Bizde sizlerden gelen bu yorumları ve destek mesajlarını kanalın ve dizinin yapımcısının görmesini sağlayarak dizinin devam etmesi için gerekli baskı unsuru olalım. Lütfen destek olup bu kampanyaya sizde katkı sağlayın..

Cennetin Gözyaşları Dizisi bitmesin devam etsin kampanyasına destek olan yorum ve paylaşımları ile herkese duyuran tüm fanlara dizi severlere şimdiden teşekkür ediyoruz. Umarız Atv bu istekleri yorumları görür ve Cennetin Gözyaşlarını sezon sonuna kadar devam ettirir. Bu konuda sizlere şimdiden teşekkür ederiz dizihaberi.tv ailesi olarak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017