Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir

Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir?.. Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncuları belli oldu. Dizi de kadın başrolü Almila Ada canlandırırken erkek başrolü de Berk Atan oldu. Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sadullah Ceren üstleniyor.

Cennetin gözyaşları dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Cennetin Gözyaşları dizisi için diğer açıklanan oyuncularda Esra Ronabar, Güler Ökten, Ali İpin..

Dizinin konusu; Cennet annesi tarafından terkedilmiş bir kızdır. Onun bu acı hikayesinin konu alınıyor bu dizide. Cennet gözyaşlarını durduramayan bir kızken erkek başrol oyuncusu olan Berk Atan’la tanıştıktan sonra hayatı değişir.

Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncusu olan Berk Atan 1991 doğumlu ve İzmirlidir. Daha önce Güneşin Kızları ve Her Şey Yolunda Merkez, Dayan Yüreğim dizilerinde rol almıştır. Berk Atan 2011 Best Model Of Turkey yarışmasında 1. olmuştur. Sonraki sene de dünya çağınca yapılan yarışmada yine 1. olmuştur.

Başrol oyuncusu Almila Ada 1996 doğumludur. Kaderimin Yazıldığı Gün ve Kırgın Çiçekler, Adı Efsane dizilerinde rol almıştır. Cennetin Gözyaşları dizisi bilgileri yeni gelen bilgi ve tüyolarla güncellenmektedir. Yeni sezonda atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanacak olan bu dizi sizce tutar mı? Yoruma yazabilirsiniz.

YENİ GELEN OYUNCULAR: Cennetin Gözyaşları isimli dizinin kadrosuna, daha önce Beni Böyle Sev ve Hayat Mucizelere Gebe dizisinde izlediğimiz Yusuf Akgün, son olarak ‘Yeter’ dizisinde yer alan başarılı oyuncu Hazım Körmükçü, Sihirli Annem ve Fatih Harbiye dizilerinden tanıdığımız Süeda Çil, Çiçek Acar ve bir zamanlar podyumların aranan isimlerinden olan eski manken Ebru Destan dahil oldu.

YORUMLAR

  1. Berk atan varsa kessin izlerim insalah guzel ve uzun bir dizi olur

  2. İnşallah uzun soluklu güzel bir dizi olur, Berk atan başarılı yakışıklı bir oyuncu, yan rollerde ki sanatçılarda güçlü oyuncular, hayırlısı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.