Cennetin Gözyaşları Kaç Bölüm Sürecek Nezaman Bitecek? (Atv)

Atv ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamları oldukça iyi izlenme oranları ile dikkatleri çeken ancak son haftalarda aldığı reyting oranları düşüş göstermeye başlayan Cennetin Gözyaşları Kaç Bölüm Sürecek Nezaman Bitecek? diye sorular gelmeye başladı. Cennetin Gözyaşları dizisi final mi sezon finali mi yapacak ne kadar devam edecek merak edilip soruluyor..

Cennetin Gözyaşlarında son haftalarda Cennet ile Selimin yakınlaşması dikkatleri çekerken dizinin geleceği hakkında sorular da merak konusu olmaya başladı. Berk Atan ve Almida Adanın başrollerde oynadığı Cennetin Gözyaşlarında dizinin ne kadar devam edeceği uzun sürüp sürmeyeceği ve kaç bölüm devam edeceğini merak edenlere önce reytingleri yazmak istiyorum.

Cennetin Gözyaşları geçen hafta aldığı 4.49 reyting oranı ile total reytinglerde 4. oldu. Ancak önceki haftalarda daha iyi reytingler aldığı için biraz düşüş gözlendi. Maalesef dizi bir düşmeye başlayınca devamı geliyor genelde. Bizde Cennetin Gözyaşları dizisinin düşmesini kısa sürede bitmesini elbette istemeyiz ama dizi ekibinin de dikkat etmesi gereken noktalar oluyor bazen.

Senaryoya daha çok dikkat edilmesi gerekiyor tüm dizilerde. Cennetin Gözyaşlarında da hem senaryo hemde sahnelerin Türk gelenek göreneklerine uygun olmasına dikkat etmek gerekiyor. Halkın gözünde dizi bir düşmeye görsün devamı geliyor.. Cennetin Gözyaşları kaç bölüm sürecek öncelikle onu yazalım. Yapımcı firma ile Atv arasında 13 bölümlük ön sözleşme var. Reytingler iyi giderse önce 25 bölümü sonra da 50 bölüme çıkarma opsiyonu var.

Cennetin Gözyaşları dizisi Kaç Bölüm Sürecek sorusuna cevap şimdilik böyle. Reytingleri iyi gittiği sürece 25 bölüm garanti diyebiliriz. Peki Cennetin Gözyaşları dizisi Nezaman final yapacak Bitecek? (Atv) de sezon finalleri genellikle Mayıs ayının sonunda veya Haziran başında oluyor. Eğer dizi erken final yapmazda devam ederse Mayıs ayının sonuna kadar sürecektir tahminimizce. Ancak üstte de yazdığım gibi reytingleri hızla düşerse buna kanalda yapımcı da bişey yapamıyor genelde.

Siz Cennetin Gözyaşları dizisini nasıl buldunuz? Devam edermi yoksa reytinglere yenik düşermi zamanla? Yorum ve görüşlerinizi önemsiyoruz, lütfen aşağıya gördüğünüz eksiklerle birlikte yazın ki yapımcı veya yönetmenler yorumlarınızı görürse kendilerine çeki düzen verebilsinler. Şimdiden yorum yazan herkese teşekkürler. İnşallah Cennetin Gözyaşları uzun süre devam eder.. İşte son fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cennetin Gözyaşları Kaç Bölüm Sürecek Nezaman Bitecek? (Atv) (92 Yorum)

 1. Hayatımda hem de mimar olan Cennet ve Selim gibi iki gerizekalı tanımadım daha.
  Tüm dizi sanki bu salaklık üzerine kurulmuş.

 2. Türk geleneklerine uygun mu değil bu kadar kötü bir aile profili çizilmesi yanlış

 3. Artık annesini bulsun, bu konu çok uzadı. Arzu da kaya da ölmesin. iki kardeş iyi geçinsinler başka birileri girsin diziye onlarla savaşsınlar. çok güzel bir dizi lütfen bitmesin

 4. Bu dizi lütfen bitmesin hiç bir diziyi seyretmiyorum çok beğeniyorum biterse çok ama çok üzülürüm

 5. Annesi gözünün önünde ama bir türlü bulamıyor çok sıkıcı olaya basladi bitmeli

 6. cennetin annesinin gizemi çok uzatıldı. Film güzel ama seyirciyi de sıkmadan devam etsin. Başka diziler birbirinden güzeller seyirci sıkılganlığa katlanmıyor artık başka bir diziye geçiverir

 7. Her pazar bir izleyicisi olarak Seneryo ve yapımı şuan iyi gidiyor, fakat cennetin annesini hala öğrenememsi ve babasının bir insanı yanının olmaması diziyi biraz sıkıcı hale getirdi ,malum kanuları sonuca ulaştırıp alttan başka bir konu çıkması gerekiyor, ve heyecan katması gerektiğini düşünüyorum

 8. İğrenç bir dizi.hele onaradaki gerilim müziği igrenç.annem seyrediyor mecburen bende bazen bakiyorum.dizilerle uyutuyorsunuz insanlari.dizi seyretmeyin kitap okuyun.

 9. Bencede çok uzadı herkes biliyor hiç kimse söylemiyor. Gözünün önündeki anasını bulamıyor sıktı yani

 10. Bizde cennetin gözyaşlarını çoookkk severek ve çoookkk beğenerek her pazar günü hiç kaçırmadan heyecanla merakla seyrediyoruz cennetin gözyaşları dizisini çok seviyoruz

 11. 48 yaşında biri olarak çok güzel buluyorum..sadece Selim karakteri çok silik ve sessiz olmuş,gerçek hayata uygun olmamış,bu kadar sessiz birisi olmaz..diğer karakterler çok güzel oynuyorlar,gerçek gibi..başarılar..

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017