Cennetin Gözyaşları Müziği Jenerik Fon Şarkıları Dinle

Cennetin Gözyaşları Müziği Jenerik Fon Şarkıları Dinle… Cennetin Gözyaşları dizisi atv ekranlarında yayınlanacak. Almila Ada ve Berk Atan’ın başrollerinde oynadığı dizinin konusu da dram türünde.. Yıllar önce annesi tarafından terkedilen Cennetin hayat hikayesi anlatılacak. Cennet’in hayatı Selimle tanıştıktan sonra da bambaşka bir boyut kazanacak.

Cennetin Gözyaşları dizisi dram türünde bir dizi olduğu için çalan şarkı ve müziklerde aynı türde olacaktır. Cennetin hayatı boyunca yaşadığı zorluklar seyirciyi de çok etkileyecek. Bazen annesine kızacak nedne bırakıp gitti diye bazen haklı bulacaklardır.

Cennetin Gözyaşları dizisi jenerik müziği ve fragmanında çalan fon müziklerini de sizlerle video olarak paylaşıyoruz. Cennetin Gözyaşları dizisinde Cennet mimar olarak mezun oluyor üniversiteden. Mezuniyet gününde arkadaşının annesi aslında onunda öz annesi. O bunu bilmiyor ama Arzu onun kızı olduğunu hissediyor.

Selim de Cennet’i görür görmez etkilenir ancak bunu Melisa kıskanır.  Melisa ve annesi Selimden Cennet’i uzak tutmaya çalışsa da aralarında bir etkilenme olmuştur çoktan. Cennetin Gözyaşları dizisi jeneriği fon müziğini sizlerle paylaşacağız. İstek şarkı ve müziklerinizi de yorum olarak yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tHIF6DWEY9g

YORUMLAR

  1. Calan azeri muzigin adi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.