Cennetin Gözyaşları Sezon Finali mi Yapacak Final Olup Bitecek mi? (Atv)

Cennetin Gözyaşları Sezon Finali mi Yapacak Final Olup Bitecek mi? (Atv)… Cennetin Gözyaşları dizisi eylül ayından beri yayında. Atv ekranlarında sevilerek izlenen Cennetin Gözyaşları dizisi reytinglerini sizlerle paylaşalım. Reytinglerine göre yeni sezonda devam edecek mi tahminlerimizi açıklayalım.

Cennetin Gözyaşları dizisi reyting grafiği şu şekilde;

14 Ocak Pazar Cennetin Gözyaşları 4. Sırada,
24 Aralık Pazar Cennetin Gözyaşları 3. Sırada,
17 Aralık Pazar Cennetin Gözyaşları 5. Sırada
10 Aralık Pazar Cennetin Gözyaşları 5. Sırada…
Cennet’in Gözyaşları 25 Mart 2018 Pazar Reytinglerinde 8. Sırada
Cennet’in Gözyaşları 1 Nisan 2018 Pazar Reytinglerinde 5. Sırada
Cennet’in Gözyaşları 8 Nisan 2018 Pazar Reytinglerinde 6. Sırada yer almasını bekliyoruz..

Cennetin Gözyaşları son bir ay ki reytinglerine baktığımızda  her zaman ilk 5 sırada yer almıştır.  Cennetin Gözyaşları başarılı bir dizi. Seyircisinin beğenerek izlediği dizi de en son neler oldu? Hatırlayalım; Cennetin babası Kaya ortaya çıkar ve kızının karşısına çıkar. Amacı kızına kendini affettirmektir. Ancak Cennet’in babasını kolay kolay affetmeye niyeti yoktur.

Cennetin Gözyaşları dizisinde Arzu da Kaya’yı görünce şok olur. Hayatını tamamen değiştiren Arzu yine Kaya’ya yakalanmıştır. Ama tek kurtuluşu Kaya’yı ortadan kaldırmaktır. Ama Kaya’nın da Arzu hakkında başka planları vardır. Cennetin Gözyaşları yeni bölümü pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Cennetin Gözyaşları dizisi çok beğenildi.

Atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisi sezon sonuna kadar atv ekranlarında yayınlanacaktır. Böyle başarılı grafik izlediği sürece de 2018 2019 sezonunda da devam edecektir. Cennetin Gözyaşları dizisi yeni bölümleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

Cennet’in Gözyaşları dizisi 1 Nisan 2018 Pazar Reytinglerinde 5. Sırada tamamladı ve ilk 5 içinde yer alarak gelecek sezon için göz kırpıyor adeta..
Cennet’in Gözyaşları 8 Nisan 2018 Pazar Reytinglerinde 6. Sırada yer almasını bekliyoruz..
Cennet’in Gözyaşları 15 Nisan 2018 Pazar Reytinglerindeki ve Cennet’in Gözyaşları 22 Nisan 2018 Pazar Reytinglerinde Sıralaması önemli ölçüde dizinin geleceğini etkileyecektir.

ATV ekranlarında devam etmekte olan olan Pazar günlerinin önemli dizilerinden birisi olan cennetin gözyaşları dizisi sezon finali mi yapacak final yapıp veda mı edecek oldukça merak ediliyor. Son reytingler dizinin devam edeceğine dair. Ancak izleyenler senaryonun bittiği görüşündeler. Lütfen sizde yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. Çok güzel bir dizi final olmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.