Cennetin Gözyaşları Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? (Atv)

Pazar akşamları Atv de ekrana gelen ve oldukça sevilip tutulan Cennetin Gözyaşları dizisi Sezon Finali mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? (Atv) de merak konusu oldu. Bir çok dizi erken final yaparken diziyi izleyenlerde merak içinde soruyor Cennetin Gözyaşları Kaçıncı bölümde bitecek Sezon Finali mi Yapacak Final mi yapacak diye..

Atv de başlayan ve oldukça ilgi gören Cennetin Gözyaşları Sezon Finali mi Yapacak merak konusu olurken dizinin öncelikle izlenme oranlarına bir bakmak faydalı olacaktır. Genellikle ilk 5 içerisinde yer Cennetin Gözyaşları dizisi Atv de beklenenden daha iyi bir izlenme oranı almasından dolayı oldukça iyi gidiyor.

Her ne kadar ilk sıralarda yer bulamasa da Savaşçı gibi bir dizinin yayınlandığı günde ilk 5 içinde yer alması bile başarı sayılabilir. Atv de reklam gelirlerinin yüksek olmasını sağlayan Cennetin Gözyaşları dizisi bir sezon olacak şekilde senaryolaştırıldı. Yani normal şartlar da dizi Mayıs ayına kadar devam edecek ve tahminen 30. bölümde final yapacak. İşte dizimizin Son aldığı reyting oranları ve sıralaması..

Cennetin Gözyaşları dizisi sezon finali yapıp devam eder mi diye merak ederseniz eğer reytingleri çok iyi olsa devam eder diyebilirdik ama zaten ortalama bir reytinge sahip olduğu için bu sezondan sonra bir sezon daha devam eder mi bence zor ancak şunu da söylemem lazım. Star tv de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları geçtiğimiz sezon final mi yapacak sezon finali mi derken dizi devam kararı aldı ve bu sezon dizinin reytingleri daha iyi gidiyor.

Aynı şey Cennetin Gözyaşları dizisi içinde olabilir. Ancak bazı şeyleri zamanla göreceğiz. Kesin olarak Cennetin Gözyaşları dizisi biter final yapar da diyemiyoruz devam edip sezon finali yapar dememiz içinde çok erken. Ama büyük ihtimalle final yapıp biteceğini düşünüyoruz biz.. Sizde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=pw3hKF9xr_I

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017