Cennetin Kuzeyi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti

Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz yeni sezon dizilerinden birisi de Cennetin Kuzeyi Dizisi. Ekrana geleceği günü sabırsızlıkla bekleyen ve oldukça titiz bir çalışma sonucu ekrana gelmeyi bekleyen Cennetin Kuzeyi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti fragmanı ve tüyoları gibi konuları sizler için detayları ile ele alacağız.

2016 senesinde de adı geçen ve Limon yapımın projesi olan Cennetin Kuzeyi yaşanan olumsuzluklardan dolayı yayına girememiş ve bekletilmişti. Yeni sezonda dizileri bir bir açıklayan kanalların yeni dizileri görücüye çıkınca Atv de daha fazla sessiz kalamadı. Cennetin Kuzeyi Dizisi ile anlaşmaya varan kanal diziyi bekliyor şimdi.

Atv yeni sezonunda ekrana getirmek için anlaşmaya vardığı Limon Yapımın yeni sezonunda Cennetin Kuzeyi adlı diziyi tv de izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Her kanalın bir çok dizi projesi ile yeni sezona girdiği şu günlerde yeni dizilerde birer birer ortaya çıkmaya başladı. 2018 – 2019 sezonu için Atv ile anlaşan Cennetin Kuzeyi dizisi oyuncuları şimdilik belli değil. Ancak cast çalışmaları ve oyuncu seçmeleri devam ediyor.

Cennetin Kuzeyi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti Atv ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek. Bizde bilgiler geldikçe güncellemeye devam edeceğiz. Son DakikaCennetin Kuzeyi Dizisi Oyuncu kadrosunda Gizem Karacanın başrolde oynaması için teklif götürülmüş. Sizce kabul eder mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cennetin Kuzeyi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti (4 Yorum)

  1. Şu kıza başrol vermeyi bi bıraksalar artık beceremiyor ama ısrarla her sezon gizem Karaca’yı çıkartıyorlar kızın oynadığı hiç bir dizi tutmadı güzel köylü hariç oda biraz eğlenceliydi nitekim ikinci sezonu göremedi bu kızla bi dizi tutmaz kız donuk ve becerikli değil rolünü yansıtamıyor görürsünüz bu kız hangi dizide oynarsa o dizi kısa zamanda final yapar

  2. Cennetin göz yaşları…cennetin kuzeyi..galiba birileri cenneti özlemiş..yani konusunu bilseydik iyi olurdu ama şimdilik bekleyelim..nasıl olsa yakında çıkar meydana..

Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017