CepteTeb Reklam Filmi Can ve Sanem Evlilik Teklifi İki Dakika Konuşalım Mı Video

CepteTeb Reklam Filmi Can ve Sanem Evlilik Teklifi İki Dakika Konuşalım Mı Video.… Erkenci Kuş dizisi başrol oyuncuları Can ve Sanem dizideki aşklarıyla gündemdeler bu aralar. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın canlandırdığı Can ve Sanem de sevildiği için yeni reklam teklifleri gelmeye devam ediyor.

Can ve Sanem’i canlandıran Demet Özdemir ve Can Yaman, yeni bir reklam filmi de çok beğenildi. Hele de dizi de sevgili olması evlenmesi istenen bir çiftin reklam filminde benimle evlenir misin diye seyirci karşısına çıkması çok mutlu etti.

CepteTeb bankasının amacı aslında İki Dakika Konuşalım mı? yani her şeyin cepte internet bankacılığı ile daha hızlı yapıldığını göstermek. Bu sayede aşka hayallere daha çok zaman kalıyor deniliyor. Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncuları olan Can ve Sanem yeni oynadıkları reklam filmini sizlerle paylaştık aşağıdan.

Can ve Sanem tv de Ekranlarda yayınlanan yeni reklam filmiyle oldukça beğenildi ve büyük beğeni topladılar. Hatta gerçekten evlenme teklifi oldu mu diye merak edenler bile oldu.. Üstelik Can Yaman, bu yeni reklam filmini kendi şahsi instagram hesabından da paylaşınca hayranları ne oluyor diye merak içinde izlediler..

Erkenci Kuş Da Can Divit’in Sanem karakterine evlenme teklifi ile oldukça ilgi görecek olan bu evlilik teklifi temalı reklam filmine beklenenden fazla ilgi oldu, bu yüzden de Can ve Sanem son reklam filmleri ile dikkatleri Cepte teb ile üzerlerine çektiler..

CepteTeb Reklam Filmi Can ve Sanem Evlilik Teklifi İki Dakika Konuşalım Mı Video

Cepte teb reklam filmi bir çok avantajı da duyurduğu reklam filminde Sanem “İki dakika konuşabilir miyiz?” deyince, Can Divit, “Benimle evlenir misin?” diye teklif yaptı. bir çok hayranı bu teklifin dizide gerçek olduğunu düşündü. İşte Can Yaman’ın paylaştığı o reklam filmi:

CepteTeb Reklam Filmi Can ve Sanem Evlilik Teklifi İki Dakika Konuşalım Mı Video

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018