Cesur ve Güzel Neden Final Yapıyor, Cesur ve Güzel Bitecek Mi Başka Kanala Geçer mi?

Cesur ve Güzel Neden Final Yapıyor, Cesur ve Güzel Bitecek Mi Başka Kanala Geçer mi?… Cesur ve Güzel dizisi bu sezon çok iddalı başlayan bir diziydi. Zira hem oyuncular hem de yapım hikaye bakımından bir çok dizinden masraflı ve iddaalıydı. Reytinglerde ilk başlarda Vatanım Sensin dizisiyle ilk 2 sırada yer alırken son haftalarda öyle olmadı.

Cesur ve Güzel dizisi gizemli bir dizi olması ve her bölümde yeni soruların yanında bazı sorularında cevabını vererek diziye bağımlılığı ve devamını artırıyor. Seyirci merak edip dikkatli bir şekilde izliyor Cesur ve Güzeli. Cesur ve Güzel dizisi senaryosu çok başarılıyken sette yaşanan bazı olumsuzluklar huzuru bozuyor malesef.

CESUR VE GÜZEL DİZİSİ SENARYONUN TÜKENMESİ SEBEBİYLE FİNAL KARARI ALDI. 22 HAZİRAN DA FİNAL YAPIP EKRANLARA VEDA EDECEK.

Cesur ve Güzel dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un dizi setine geç gelmesi diğer oyuncular tarafından tepkiyle karşılandı. Özellikle de Tuba Büyüküstün sete sürekli geç gelen Kıvanç Tatlıtuğ’dan çok şikayetçi. Kıvanç Tatlıtuğ sete 12 de elmesi gerekirken saat 3 te gelmiş bir gün sete.

Tuba Büyüküstünde o gelmeden setten ayrılmış ve gelirse haber verirsiniz demiş. Kıvanç Tatlıtuğ’u beklemek herkesi yoruyor ve sinirlendiriyor.  İki başrol arasındaki bu olumsuzlukta tabi ki oyuncuların yüzlerine yansıyor ve sevgili rolü yapmaları gereken bu iki oyuncu dışarıda kavgalı olunca da seyirciye o elektriği geçiremeyebilirler.

Bu durum da Cesur ve Güzel dizisinin reytinglerinin düşmesine sebep olur. Cesur ve Güzel dizisi son haftalardaki total reytinglerine bakacak olursak;

Cesur ve Güzel 4 Mayıs Perşembe 5. Sırada,

Cesur ve Güzel 27 Nisan Perşembe 5. Sırada,

Cesur ve Güzel 20 Nisan Perşembe 5. Sırada,

Cesur ve Güzel 13 Nisan Perşembe 8. Sırada…

Cesur ve Güzel dizisi yayınlandığı ilk bölümler ilk iki sırada yer alırken son haftalarda 5. sırada hatta bir hafta 8. sırada yer almış. Cesur ve Güzel dizisi böyle iddaalı bir yapımken reytinglerinin düşmesi ve sette yaşanan olumsuzluklar da sahil olunca sezon finali yapmayı düşünen dizi belki de final yapar.

Sette ki uyum ve reytingler dizinin devamı için önemlidir. Star tv bu olumsuzluklar devam ederse sezon finali yapmayı düşünen diziye bitirebilir de ama şimdilik böyle bir bilgi yok. Kesin olan Cesur ve Güzel’in sezon finali yapacağı yönünde.

Cesur ve Güzel dizisi bitsin ister misiniz? Yoksa sezon finali yapıp yeni sezon devam etmeli mi? Cesur ve Güzel dizisini siz nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Lütfen bitmesin 10 sene sürsün bu dizi misafir oyuncu olarak oynama şansım olsaydı keşke

    1. devam etmesini bizde cok isteriz ama biraz zor görünuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.