Çeto ve Mahsun’un Ölümünden Sonra Çukurda Neler Olacak? 1 Nisan Çukur 26. Bölüm

Çukur dizisinde 1 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak Mahsun ve Çeto öldü mü diziden çıktılar mı gibi sorular merak edilirken çukur dizisinin gelecek bölümlerinde neler yaşanacak izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmeye başlandı. 25 Mart pazartesi günü yayınlanan çukur dizisinin 2. sezon 25 bölümünde ortalığı kasıp kavuran sahneler vardı. 1 Nisan Çukur 26. Bölümde neler olacak Çukurda?

Çeto ve Mahsun’un Ölümünden Sonra Çukurda Neler Olacak? 1 Nisan Çukur 26. Bölümde yaşanacaklar

Çeto ve Mahsun'un Ölümünden Sonra Çukurda Neler OlacakÖncelikle Mahsun Çetonun çevirmiş olduğu kirli işleri ve organ mafyası olduğunu öğrenmiş ve birçok kişinin Çeto tarafından öldürülerek organlarından satıldığını Yamaç’ın daha önceki ispatlı resimli anlatışlarından şüphelense de doğruları ancak zamanla öğrenmiş ve bizzat gözleriyle şahit olduğu birçok olayın ardından Mahsun Çetoya sırt çevirmiştir.

Mahsun’un Çeto’yu vurmasına sebep olan sahne ise çeto’nun Mahsuna kendi babasını öldürtmesidir. Mahsun babasının kim olduğunu geç öğrense de Çetonun çevirmiş olduğu planları bir bir ortaya çıkarmış ve intikamını ona sıkmış olduğu kurşunlarla almıştır. Mahsun’un öldürdüğü Çeto karakuzuların artık Çukur Mahallesi’nden çıkmasına Çukurdaki Kara kuzuların varlığının sona ermesi anlamına geliyor. Peki Yamaç Çetonun ağa babasına ulaşabilecek mi? Yamaç Çetonun taşeron olduğunu onu kullananların kim olduğunu bulacak mı?

Çukur Mahallesi Eski günlerine kavuşacak mı Çeto ve Mahsunun diziden uzaklaşması ile birlikte çukur eski huzuruna kavuşacak mı oldukça merak ediliyor. Çünkü Çukur koçovalıların elinde oldukça sakin kirli dolapların dönmediği bir mahalle iken karakuzuların gelmesiyle oldukça karanlık bir hale dönüşmüş ve çukur çekilmez yaşanmaz bir şekle gelmiştir.

1 Nisan Çukur 26. Bölümde neler olacak Çukurda1 Nisan Çukur 26. Bölümde Çeto ve Mahsun’un Ölümünden Sonra Çukurda Neler Olacak?

Çukur dizisinin 1 Nisan 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak neler yaşanacak Çeto ve Mahsun’un ölümünden sonra çukur Mahallesi’nde nasıl bir değişim olacak Yamaç ve Vartolu Sadettin çukurun yeniden dizayn edilmesinde nasıl bir rolde oynayacaklar çukur dizisinin 2. sezon 26 bölümünde 1 Nisan Pazartesi akşamı izleyip göreceğiz.

Diğer yandan Damla ve Cumali yeni bölümlerde neler yaşayacaklar, nasıl bir yaşantı onları bekliyor? Cumali’nin olmazsa olmaz huyları Damla’yı nasıl kendinden edecek, Cumali yeni düzende babası İdris’e boyun eğecek mi sözünden çıkmayacak mı merak edilen sorulara gelecek hafta izleyeceğimiz yeni bölümde cevap bulacağız. 1 Nisan Çukur 2. sezon 26. Bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.. Not: Çukur 3. Sezon olacak mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2019