Chernobyl 5. bölüm yayında. Chernobyl Final nasıl nereden izlenir?

Chernobyl dizisinin final bölümü izlemek isteyenler için yayınlandı. Yabancı mini dizi izlenme rekorları kıran 5. bölümü ile senaryosunu tamamladı. Chernobyl 5. bölüm yayında olması ile Türkiye’yi de konu alan yabancı dizi için Chernobyl final nasıl nereden izlenir çok aranan kelimeler arasında yer aldı.

Chernobyl 5. bölüm yayında. Chernobyl Final nasıl nereden izlenir?

Dizi dört haziran günü son bölümü olan finalini yayınladı. İMDB üzerinde rekor kıran dizi için 10 üzerinden 9,7 alan sayılı yapımlardan biri oldu. Eski Rusya şuan Ukrayna’nın olduğu bölgede yaşanan feci kimyasal patlamanın bilinmeyen yüzlerini anlatıyor. Karadeniz’e kıyı olan Ukrayna’da yaşanan nükleer patlamanın etkilerinin en vahimi ise süresinin 10 bin yıl kalacak olması. Halen gerek insan sağlıklarında özellikle kanser oranlarında gerek ise tarım arazilerinde etkisini halen sürdürmektedir. Bu büyük radyasyonu konu alan dizi bunun ile de yetinmiyor. Karadeniz’in de nükleer radyasyonu Ukrayna sahilinden alıp kıyı tüm şehirlerine götürdüğünü anlatıyor. ABD yapımı mini dizi Chernobyl final bölümü izleyicisi ile dört haziran yayınlandımı diye merak içerisinde buluşuyor.

Chernobyl Final Nereden İzleyebilirim ?

115 binden fazla oylama ile mini dizi olmasına rağmen 9,7 IMDB puanı alabilmek görülmüş bir şey değil. Tarihi dram filmi 1986 yılının Nisan’ındaki Ukrayna’da olan olayı anlatıyor. Craig Mazin’in yazdığı baş rollerini Jared Harris, Stellan Skarsgård, Jessie Buckley’in oynadığı Chernobyl final nereden izleyebilirim şeklinde çok sayıda mail aldık. Bunun için size bir araştırma yaptık.

Chernobyl 5. bölüm nereden nasıl izleyebilirim

Home Box Office (HBO), Sister Pictures, Sky Television gibi üç büyük yapım firması beş bölümün çekimlerini ABD ve İngiltere stüdyolarında ortaklaşa tamamladılar. altmış dakikalık bölümler halinde serinin son final bölümü de çekildi. Bu gün itibari ile Dünyanın en büyük dizi ve film yayın aracı olan HBO’ya teslim edildi. Sizde bir HBO kanalı edinerek Chernobyl Final izle için kapı kapı dolaşmak zorunda kalmazsınız.

Chernobyl final nereden izleyebilirim

Chernobyl final bölümünde Türkiye Karadeniz sahilinde son yıllarda artan kanser olayını detaylıca anlatması ile ülkemizden yakından takibe alınmıştır. Özellikle kıyı şeridinin radyasonu taşıyan Karadeniz üzerinden getirmiş olma ihtimallerinin yüksek olduğunu söylüyor. Bu yüzden 89 yılına kadar çok sağlıklı olan Karadeniz insanı direncini kaybetmiş ve hastalıklar ile boğuşmaya başlamıştır. Özellikle yerel halın ürettiği çay ve tütün tüm Türkiye’ye Ukrayna üzerinden gelen radyasyonu taşımaktadır. Chernobyl final bölümü nasıl bitti size heyecanı kaçmaması için anlatmayacağım ancak dizinin final bölümünü nereden nasıl izleyebilirsiniz detaylarını verdim. Mutlaka izlemeniz gereken yabancı dizidir.

Chernobyl final bölümü nasıl bitti

Chernobyl (Çernobil) Dizisi Konusu Nedir ve Oyuncuları Kimler?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2019