Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü ne zaman vizyona girecek yorumları ve filme gidilir mi? Cinayet Süsü filminin konusu nedir oyuncuları kimdir ? Başrol oyuncuları kim yönetmeni ve senaryosu hakkındaki bilgileri konumuzda bulabilir film hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Tv’de ilk kez ne zaman yayınlanacak ?

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek Konusu Oyuncuları Kimdir

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Uzun süredir üzerinde çalışılan Cinayet Süsü filmi vizyon için tarih aldı. Sinemalarda gösterime 25 Ekim cuma günü girecek. Yerli yapım filmin yüksek gişe toplayacağını düşünüyoruz. Özellikle Uğur Yücel’in sahneleri sosyal medyada replik olacak tarzda düşünüldü.

Cinayet Süsü Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Cinayet Süsü Filminin Konusu Nedir ?

Filmin konusu polisiye alanında komedi olarak yazıldı. Ali Atay’ın yönettiği film tamamlandı ve fragmanı yayınlandı. Sinemalarda gösterim tarihi alan film işlenen bir cinayeti örtmeye çalışan üzeri kapalı ifadeler veren ekibi anlatıyor. Ancak bu durum izleyicilerin gülmesine neden olacak cinsten. Olayı ciddi ciddi araştıran polislerin yaşadığı zorlukları ve ifade çelişkileri üzerine kurulu filmdir.

Cinayet Süsü Filminin Konusu Nedir

Cinayet Süsü Filmi Yorumları

Sosyal medya üzerinde oldukça olumlu yorum alan film komedi sahnelerinin daha da fazla olabileceğini yazıyor. Ancak polisiye alanında yerli yapım olarak başarılı kabul edilen film Cinayet Süsü için olumsuz pek yoruma rastlanmamış ise de uzmanlar IMDB üzerinde 6-7 puan bandı sınırları içerisinde olacağını tahmin ediyor.

Cinayet Süsü Filmi Yorumları

Cinayet Süsü Oyuncuları Kimdir ?

Başarılı filmin oyuncularını özet halinde tanıyalım.

  • Binnur Kaya Kimdir ?

1972 Ankara doğumludur. Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Sayısız tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Elazığ’lı oyuncu Abuzer Kadayıf, Avrupa Yakası, Babam ve Oğlum, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri ve Türk malı gibi çok önemli projelerde önemli rolleri oynamıştır. Bu yıl ise Cinayet Süsü oyuncuları arasında baş rol çekimlerini tamamladı.

Binnur Kaya Kimdir ?

  • Uğur Yücel Kimdir ?

Ünlü oyuncu 26 Mayıs 1957 doğumludur. Oyuncu Derya Alabora ile uzun süreli ilişki sonrası evlenmiş mutlu ailesi bulunmaktadır. Van’lı olan Uğur Bey, İstanbul Belediye Konservatuvarı’nda oyunculuk eğitimi almış lisanslı oyuncudur. Sezen Aksu ve Müjde Ar ile aldıkları sahne şovları ile tanınmaktadır. Sayısız film ve dizide rol alan oyuncunun en önemli projelerine örnek olarak Canım Ailem, Muhteşem Yüzyıl, Alacakaranlık, Yüzleşme, Muhsin Bey, Nefes Nefese ve İçerde gibi önemli yapımları gösterebiliriz.

Uğur Yücel Kimdir ?

  • Cengiz Bozkurt Kimdir ?

Komedi dünyasının önemli isimleri arasındadır. 24 Aralık Nevşehir doğumludur. ODTÜ fizik bölümü mezunu olan Cengiz Bey eğitim hayatında da sürekli tiyatrolarda sahne almış başarılı oyuncudur. İyi derecede İngilizce bilen Cengiz Bey İngiltere’de Goldsmiths University of London’da “Medya ve İletişim” Bölümü’nde televizyonculuk eğitimini tamamlamıştır. Küçük Esnaf, Jet Sosyete, Deli Dumrul ve Ailecek Şaşkınız gibi önemli komedi yapımlarında yer almıştır.

Cengiz Bozkurt Kimdir

Cinayet Süsü ne zaman vizyona girecek konusu nedir ve oyuncuları kimdir ? Filmi izleyenlerin yorumları nedir aldığı puan ve film hakkındaki yorumlarımıza yorum eklemek için sitemizin altındaki metin bölümünden bize düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Cinayet Süsü ne zaman vizyona girecek konusu nedir ve oyuncuları kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2019