Cingöz Recai Hangi Kanalda Saat Kaçta Hangi Gün Yayınlanacak ? TV’de ilk

Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem filmi hatırlarsanız Kurtlar Vadisi ile aynı zamanda vizyon almış ve önemli gişe sayısına ulaşmayı başarmıştı. 2017 Ekim ayında vizyonda olan Cingöz Recai hangi kanalda saat kaçta hangi gün yayınlanacak ? Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü Filmi.

Cingöz Recai Hangi Kanalda Saat Kaçta Hangi Gün Yayınlanacak TV'de ilk

Pınar Bulut’un yazdığı Kerem Deren ve Pınar Bulut’un yönettiği fil m Cingöz Recai TV’de ilk yayınlanıyor. baş rollerinde Haluk Bilginer ve Meryem Üzerli’nin de bulunduğu muhteşem dev kadro sevenleri ile buluşuyor. Cingöz Recai konusu aslında 1970’lerden alınmış bir film. Günümüze uyarlanarak tekrardan çekilmiştir. Recai yani Kenan İmirzalıoğlu haksız kazanç sağlayarak lüks içerisinde yaşayan adamlardan çalıyor mahalleye fakire fukaraya dağıtıyor. Ancak soygun ekibinin de bir üyesi olması onun peşinden polisleri eksik etmiyor. Her defasında bir kez daha kaçmayı başaran Cingöz Recai Tv’de ilk kez Fox Tv’de izleyicisi ile buluşacak.

Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü Hangi Gün Hangi Kanalda

Cingöz Recai Hangi Gün Saat Kaçta TV’de ilk ?

2017 Ekim ayından beri adından söz ettirmeyi başarmış bir film olan Cingöz Recai iki yıla yakın aradan sonra videoyu Fox Tv’ye sattı. Limon Film’e ait yapım aksiyon ve suç içeriyor. Toplam 111 dakika sürüyor. İMDB üzerinde dünyaca oylamaya açık internet portalı film için üç bine yakın oy kullanmış ancak düşük ortalama almıştır. Cingöz Recai 5 ortalama olan IMDB puanını 20 haziran akşamı 20:00’da Fox Tv’de yayınlandıktan sonra arttırmayı hedefliyor. En az iki bin kişinin daha oy kullanacağını ve toplamdaki ortalamasının 7 civarına yaklaşacağını ümit eden Limon Film Fox Tv’ye filmi ne kadara sattığı bilinmiyor.

Cingöz Recai Tv'de ilk

Cingöz Recai Fox Tv’de ilk defa verilecek ve orjinal Türkçe olacak. Filim orjinal düblaj ile İngilizce ve Rusça dillerine de sahiptir. Birçok ülkede sinema bileti satmış ülkemizi temsil etmiştir. Özellikle güçlü kadrosu ile iki yıldır akıllarda kalmayı başarmış merak edilen film 20 haziran 20:00 itibari ile Fox Tv’de ilk olarak Türkiye ile buluşacak. Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü fragmanını sizin için ekledik. Yorumlarınızı ve puanlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Maalesef Ayhan Işıktan sonra çekilmiyor.

  2. Ama 20 haziran akşamı televizyonda yaparsın aşkım var

  3. Film neden yayınlanmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.