Cnn Türk Gece Görüşü Sunucusu Hande Fırat Kimdir? Bilgileri Hayatı Resimleri

Sevilerek izlenen kanallardan birisi olan Cnn Türkte Hande Fırat yep yeni bir programa başlıyor. 5 Ekim Perşembe gününden itibaren, her Perşembe saat 21.00’de Gece Görüşü programı ile CNN TÜRK ekranlarında yayınlanacak olan yeni program için geri sayım başladı.

Hande Fırat, siyasetin gündemine damga vuran tüm gelişmeleri Cnn Türkte Gece Görüşü’nde tartışmaya açacak ve en son kulis bilgilerini paylaşacak. Siyasetin en son haberlerini dedikodularını meclis kürsüsünden yayınşanan alıntı haberleri ile tüm partilere eşit oranda sunum yapmayı amaçlıyor.

Hande Fıratın sunuculuğu ile Gece Görüşü programı, Perşembe akşamı saat 21.00’den itibaren CNN TÜRK’te ekrana gelecek. Peki programı sunan kız kim? Cnn Türk Gece Görüşü Sunucusu Hande Fırat Kimdir? Hande Fırat Bilgileri Hayatı Resimleri instagramı kısacası merak edilen herşeyi sizler için haber yaptık..

Hande Fırat Kimdir: 10 Eylül 1974 tarihinde Ankara’da doğdu. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Atv  Kanal D, NTV ve BRT‘de çalıştı. Başbakanlık Muhabiri olarak CNN TÜRK’te görev aldı. 15 Temmuz darbe girişiminde canlı yayında konuştuğu Recep Tayyip Erdoğan ile gazetecilik başarısı tüm dünyada yankı buldu. Cumhurbaşkanı’yla FaceTime üzerinden yaptığı bağlantı 15 Temmuz’un simgelerinden birisi oldu.

2005 doğumlu Nehir adında kızı olan Hande Fırat Fransızca ve İngilizce biliyor. Kitap okumayı ve film izlemeyi seviyor. Pilates tutkunu Fırat, resim yapıyor. Evinin bir bölümünü stüdyoya çeviren Hande Fırat yağlıboya çalışıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cnn Türk Gece Görüşü Sunucusu Hande Fırat Kimdir? Bilgileri Hayatı Resimleri (2 Yorum)

  1. Konu bence akp CHP olmamalı ordaki gazeteciler dürüst ve cesur olmalılar tarafsız yorumlar yazmalılat

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017