Çoban Yıldızı 18 Haziranda Final Yapıyor Bitiyor, Çoban Yıldızı Neden Bitiyor

Çoban Yıldızı 18 Haziranda Final Yapıyor Bitiyor, Çoban Yıldızı Neden Bitiyor… Çoban Yıldızı perşembe akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. Reytinglerde her zaman 3. veya 4. olan diziden kötü haber geldi. Çoban Yıldızı böyle başarılı devam ederken neden kötü haber geliyor.

Çoban Yıldızı başrol oyuncuları Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız. Selin Şekerci önceki gece arkadaşlarıyla dışarı da eğlenirken Çoban Yıldızı dizisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Selin Şekerci açıklamaısnda dizinin 18 Haziranda final yapacağını duyurdu.

Çoban Yıldızı hem oyuncu kadrosu hem hikayesiyle beğenilmişti. Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci dizideki yaşadıkları aşk ve zorluklar tüm seyirciyi etkilemişti. Seyirci de onların üzüntüsüyle üzülmüş sevinciyle sevinmişti. Ama buna rağmen bu dizi neden bitiyor.

Çoban Yıldızı dizisi reytinglerini yazalım sizlere Total reyting sıralaması;

27 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 3. Sırada

20 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 4. Sırada

13 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 4. Sırada

Çoban Yıldızı dizisi malesef 18 haziranda final kararı aldı. Fox tv ve Çoban Yıldızı ekibi buna sessiz kalamaz. Reytingleri böyle iyi giden bir dizi neden biter? Sette bir kavga mı olumsuzluk mu oldu belli değil. Ancak bu durum sevenlerini çok üzdü.

Çoban Yıldızı seyirci desteği ve yorumlarınızla belkide başka kanalda yeni sezona devam edebilir. Bu sizlerin isteğine bağlıdır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.