Çoban Yıldızı Sezon Finali Mi Yapacak Final Mi Ne Zaman Bitecek

Çoban Yıldızı Sezon Finali Mi Yapacak Final Mi Ne Zaman Bitecek.. Çoban Yıldızı dizisi bu sezon ortasında Fox ekranlarında yayınlanmaya başladı. Şükrü Özyıldızın ve Selin Şekercinin başrollerini paylaştığı dizi reytinglerde oldukça başarılı. Çoban Yıldızı dizisi iki aşık insanın arasındaki engelleri ve bu engellere karşı direnmelerini anlatmaktadır.

Zühre ve Seyitin aşkı tüm engellere dirense de hayat onlarla yeni oyunlar hazırlamaktadır. Zühre Seyiti başındaki dertlerden kurtarmak için kaçsa da Seyit ona olan aşkından tüm engellere karşı direnir. Zühreyle birlikte mutlu olmak için çabalar. Seyitin ailesi de her zaman bu iki sevdalının yanındadır.

Çoban Yıldızı dizisi önce Kapadokya da başlar sonradan İstanbula taşınır ve hem İç Anadolunun hem de İstanbulda geçen hikaye seyirci tarafından çok beğenildi. Sezon finali mi yapacak yoksa final mi sorusu akıllara geliyor.. Mayıs ayı gelince dizilerin ne zaman sezon finali ya da final yapacakları merak konusu olur her sezon.

Çoban Yıldızı dizisi de bu sezon ilk sezonu ile ekranlarda oldu. Reytinglerdeki sırası da gayet iyi olduğu için Fox tv bitirmez diye düşünülüyor. Kesin karar olmamakla birlikte Çoban Yıldızı bu sezon sonunda final yapacak ve yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

Çoban Yıldızının son birkaç haftaki reytinglerinden başarısını görebiliriz. Aşağıdaki reyting bilgileri Total reyting sıralamasına aittir.

27 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 3. Sırada

20 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 4. Sırada

13 Nisan 2017 Perşembe Çoban Yıldızı 4. Sırada

Çoban Yıldızı perşembe akşamlarında maç olmasına rağmen ilk 5 e girmeyi her zaman başarmıştır. Çoban Yıldızının bu başarısı onu yeni sezona taşıyacak diye tahmin ederken Selin Şekerci kötü haberi verdi. Final kararını açıkladı. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. fınal olması hos olmadı cok ızlenıyordu lıtfen tekrar baslasın lutfeeeeeennn

  2. niye ben bu diziye hayrandim neden bitirdiniz ne olur yeni sezonda baslasin lütfen yada güzel bir final yapsinlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.