Çocuk Dizisi Efe Kimdir? Mehmet Emin Güney Yaşı Kaç?

Çocuk dizisi Efe karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı nedir? Mehmet Emin Güney’in oynadığı Efe karakteri dizinin çocuk oyuncu baş rolleri arasındadır. Peki dizideki Efe’yi yani Mehmet Emin Güney ile nasıl iletişim kurabilirsiniz instagram adresi nedir? Ayrıca merak edilen Mehmet Emin Güney ajansı, yaş boy kilo ve fiziksel ölçülerini konumuzda bulabilirsiniz.

Çocuk Dizisi Efe Kimdir - Mehmet Emin Güney Yaşı Kaç
Çocuk Dizisi Efe Kimdir – Mehmet Emin Güney Yaşı Kaç

Çocuk Dizisi Efe Kimdir ? (Mehmet Emin Güney)

Star Tv’nin yeni dizisi Çocuk oyuncuları belli oldu. Dizideki Efe’yi kim oynuyor? Çocuk dizisindeki Efe rolü ve karakterin sahibi Mehmet Emin Güney hakkında bilgiler konumuzun detaylarında. Mehmet Emin Güney, baş rollerinde Serhat Teoman, Merve Çağıran, Nazan Kesal ve Ceyda Ateş gibi ünlü oyuncuların rol aldığı ve 5 anne ve 5 çocuğun anlatıldığı dizide Efe adıyla çocuk başrolllerinden birisini üstlendi.

Mehmet Emin Güney Kimdir ?

Çocuk dizisinde oyunculuğu ile dikkat çeken küçük sarışın Efe’miz 2012 doğumlu olup, henüz 6 yaşındadır. Yusuf Güney Gün ajansına bağlıdır. Annesi Fatma hanımın desteği doğrultusunda oyunculuğa yönlendirilmiştir. Oyunculuğa küçük yaşında başlayan Mehmet Emin Güney ‘in bir oyunculuk deneyimi bulunmuyor. Çocuk dizisi ilk oyunculuk deneyimi olacak.

Çocuk Dizisi Efe -Mehmet Emin Güney

Çocuk Dizisi Efe Mehmet Emin Güney Boy Yaş Kilosu Nedir?

Sadece 2012 doğumlu olduğunu bildiğimiz çokcuk oyuncu Mehmet Emin Güney ile ilgili daha detaylı bilgileri dizi yayına başladıktan sonra verebileceğiz.

Çocuk Dizisi Efe Mehmet Emin Güney Ajansı, Oynadığı Diziler ve Reklam Filmleri

Mehmet Emin Güney ‘in henüz bir oyunculuk deneyimi bulunmuyor.

Çocuk Dizisi Efe Mehmet Emin Güney İletişim İnstagram Adresi

Çocuk oyuncu Mehmet Emin Güney ‘in herhangi bir instagram hesabı bulunmuyor. Henüz çok küçük olduğunu düşündüğümüüzde ailesinin bu yaklaşımını taktirle karşılıyoruz.

Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler? Konusu ve Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2019