Çocuk Dizisi Murat Kimdir ? Kenan Acar Yaşı Boyu İnstagram Hesabı

Çocuk Dizisi Murat kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçekteki adı nedir ? Kenan Acar boyu ve yaşı çok merak ediliyor. Oynadığı dizileri ve iletişim hattı yazımızın detaylarında verilmiştir. Murat karakterinin sahibi Kenan Acar aktif olarak sosyal medya özellikle instagram hesabından paylaşımlar yapan yakışıklı oyuncumuzdur.

Çocuk Dizisi Murat Kimdir ? Kenan Acar Yaşı Boyu İnstagram Hesabı

Çocuk Dizisi Murat Kimdir ? Kenan Acar

Çocuk dizisindeki Murat karakteri kimdir oyuncuya hayat veren Kenan Acar 2019 2020 yeni dizisi belli oldu. Sezonda Star Tv’de başlayacak yeni dizisinin Murat karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Dizi 5 anne 5 çocuk ve 5 annaneyi konu alıyor. Bu yüzden geniş oyuncu kadrosuna sahip. Oyuncularını tanıyalım.

Çocuk Dizisi Murat Kimdir ? Kenan Acar

Kenan Acar Kimdir ?

Yakışıklı oyuncu 6 Mart 1990 tarihinde doğmuştur. Aslen memleketi İzmirdir. Tuborg ve KSK’da uzun süre basketbol oynamış uzun boyunu da buna borçlanmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde başladığı lisans eğitimine New York State Üniversitesi’nde devam etmiştir. İleri derecede İngilizce bilmektedir. ABD’de olduğu dönemlerde Stella Adler Oyunculuk Stüdyosu’na kayıt olmuş kendisini oyunculuk alanında geliştirmiştir. Kendisini ülkemizde rol aldığı Medcezir dizisindeki Murat karakteri ile hatırlıyoruz.

Kenan Acar Kimdir ?

Çocuk Dizisi Murat Kenan Acar Boyu Yaşı Kilosu

Uzun boyu ile Kenan Acar dikkat çekerken Çocuk dizisinin en yakışıklı karakterleri arasında yer alıyor.

 1. Boyu: 1,91m
 2. Kilosu: 81 kg
 3. Yaşı: 29
 4. Burcu: Balık
Çocuk Dizisi Murat Kenan Acar Boyu Yaşı Kilosu

Çocuk Dizisi Murat Kenan Acar Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Murat rolünü kazanmak için Kenan Acar yurt dışlarında eğitim görmüş ve birçok dizileri ve filmleri ile isim yapmış deneyime sahip oyuncudur. Rol aldığı sayısız tiyatro dışındaki projelerini liste olarak konumuzda bulabilirsiniz.

 • Çocuk ( Murat, 2019 – Star Tv )
 • Elimi Bırakma (Kadir, 2018-2019)
 • Meryem (Güçlü Tekiner, 2017-2018)
 • Cesur Yürek (Ali Ekber, 2016)
 • Gamsız Hayat (Arda, 2015)
Çocuk Dizisi Murat Kenan Acar Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Rol Aldığı Sinema Filmleri

 1. Papatya (2017)
 2. Ölüm Süvarileri (2009)
Rol Aldığı Sinema Filmleri

Çocuk Murat Kenan Acar İletişim İnstagram Hesabı

Uzun boylu diksiyonu düzgün yakışıklı oyuncu Murat karakterinin gerçek adı Kenan Acar iletişim kurmak isteyenler için instagram hesabında bekliyor. Başarılı oyuncunun 200 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Siz de @kenanacr tagı ile kendisini takip edebilirsiniz.

Çocuk Murat Kenan Acar İletişim İnstagram Hesabı

Çocuk Murat kimdir Star Tv’nin 2019 2020 yeni dizileri arasında oyuncu olarak adı açıklanan Kenan Acar kim boyu yaşı kaç hepsini konumuzda bulabilir ayrıca sanatçımızı instagram hesabından takip edebilirsiniz. Oyuncu hakkında konumuza eklenmesini istediğiniz yazılarınızı bize yorumlardan iletiniz.

Çocuk Murat kimdir ?

 

Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler? Konusu ve Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.