Çocuk Dizisi Oya Lina Tabanlı Kimdir?

Çocuk dizisinde rol alan çocuk oyuncunun Oya Lina Tabanlı kimdir? Oya Lina Tabanlı’ın oynadığı karakter dizinin çocuk oyuncu baş rolleri arasındadır. Peki, Oya Lina Tabanlı ile nasıl iletişim kurabilirsiniz instagram adresi nedir? Ayrıca merak edilen Oya Lina Tabanlı ajansı, yaş boy kilo ve fiziksel ölçülerini konumuzda bulabilirsiniz.

Çocuk Dizisi Oya Lina Tabanlı Kimdir ?

Star Tv’nin yeni dizisi Çocuk oyuncuları belli oldu. Dizideki çocuk oyuncu rollerinden birinin sahibi Oya Lina Tabanlı hakkında bilgiler konumuzun detaylarında. Oya Lina Tabanlı, baş rollerinde Serhat Teoman, Merve Çağıran, Nazan Kesal ve Ceyda Ateş gibi ünlü oyuncuların rol aldığı ve 5 anne ve 5 çocuğun anlatıldığı dizide çocuk başrolllerinden birisini üstlendi.

Çocuk Dizisi - Oya Lina Tabanlı

Çocuk Dizisi Oya Lina Tabanlı Boy Yaş Kilosu Nedir?

Çocuk dizisinde rol alacak çocuk oyuncu Oya Lina Tabanlı 7 yaşındadır. Oynayacağı rol henüz belli değildir. Boyu 115 cm, kilosu 19kg, Göz Rengi Yeşil ve Saç rengi kumraldır.

Çocuk Dizisi Oya Lina Tabanlı Ajansı, Oynadığı Diziler ve Reklam Filmleri

IMC Ajansa bağlı olan Oya Lina Tabanlı, Ninova Alışveriş Merkezi Araba Çekilişi Reklamı (2014) Reklam Filminde rol almıştır.

Çocuk Dizisi Oya Lina Tabanlı İletişim İnstagram Adresi

Çocuk oyuncu Oya Lina Tabanlı ‘nın herhangi bir instagram hesabı bulunmuyor. Henüz çok küçük olduğunu düşündüğümüzde ailesinin bu yaklaşımını taktirle karşılıyoruz.

Çocuk Dizisi Oyuncuları Kimler? Konusu ve Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.