Çocuklar Duymasın 1 Nisan Mervenin Arkadaşı Kim, Haluk ve Meltemin Misafirleri Kimler

Çocuklar Duymasın 1 Nisan Mervenin Arakadaşı Kim, Haluk ve Meltemin Misafirleri Kimler? Çocuklar Duymasın dizisi 1 nisan pazar akşamı yeni bölüm yayınlanıyor. Yeni bölümünde bir kaç aydır seyircilerin bile en stres yaptığı konu Tutku. Haluk ve Meltem’in başının belası durumuna gelen Tutku diziden ayrılsa tüm seyirciler rahat bir nefes alacak.

Çocuklar Duymasın 1 Nisan bölümünde Haluk ve Meltemin evine bir misafirleri geliyor. Muhtemelen komşuları. Yemekte geçen diyalog çok eğlenceli. Haluk ve Meltem yeni komşularını tanımaya çalışıyorlar. Ve konuşmaları ile Haluk’un dikkatini çekiyorlar bile. Evli çiftten erkek olan çalışmıyor ve evde çocuklarına bakıyor. Bu durum da Haluk’un tepkisini çekiyor. Sen şimdi ev erkeği misin diyor. Kadın da erkekte kendilerini haklı çıkaracak sebepleri sunsa da Haluk bunların hiç birine ikna olmuyor ve Meltem’e çekirdekten dominant teyze diyor. Bu sahneler seyirci tarafından da çok seviliyor.

Çocuklar Duymasın 1 Nisan pazar akşamı diğer yeni katılan bir oyuncu da Merve’ye ailesinin yaptığı bir sürpriz. Gönül telefonla konuşmasının ardından Tuna’ya Merve’nin ağladığını söylüyor. Merve’nin sınavı çok kötü geçmiş ve bir soru bile yapamadığını söylüyor. Ama ailesinin onun moralini düzeltmek için ona bir sürpriz hazırlamayı düşünüyor. Bu sürpriz ne daha doğrusu kim olabilir?

Çocuklar Duymasın dizisinde 1 Nisan pazar yeni bölümünde Merve’ye sürpriz yaparak gelen bu kişi kim? Muhtemelen Merve’nin uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşıdır diye tahmin ediyoruz. Merveye sürpriz için gelen bu isim sayesinde Merve çok mutlu oluyor ve morali düzeliyor. Çocuklar Duymasın dizisine yeni katılan ismin adı Başak Karahan. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminde oynadı. Başak Karahan Enes Batur’un sevgilisi. Başak Karahan’da bir youtuber. Bu yüzden de genç kızların en sevdiği isimlerden birisi bu aralar. Başak Karahan üniversiteye hazırlanıyor lise mezunu.

Çocuklar Duymasın 1 Nisan pazar yeni katılan oyuncuların bilgilerine şuan ulaşamadık. Bilgileri de sizlerle paylaşamaya çalışacağız. Konumuz güncellenecektir. Oyuncuları tanıyorsanız eğer yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018