Çocuklar Duymasın 16. Bölüm Fragmanı Özeti 12 Kasım Meltem Haluk Boşanacak Mı?

Çocuklar Duymasın 16. Bölüm Fragmanı Özetini sizler için konumuzda açıklıyoruz. Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümünde Haluk herkese hayatındaki en önemli insanın Meltem olduğunu ve ailenin önemini anlatırken Meltem kendi düşüncelerini Gönül’e açıklıyor. Meltem Haluk’tan ayrılmak istediğini söylüyor.

Haluk çok üzülse de Melteme bir şey demez üzüntüsünü de içine gömer ve evden ayrılmak ister. Evden ayrılır ve Haluk bir süre ortadan kaybolur. Haluk’un nerede olduğunu başta Meltem olmak üzere herkes merak eder. Artık Meltem içinde Haluk içinde yeni bir hayat vardır.

Meltem artık ona karışan ve hayır demeyen biri olmadan yeni bir hayata başlar. Çevrelerindeki herkes boşacaklarını duyunca çok şaşırırlar. Gönül de Tuna da Meltem Haluk barışsın diye uğraşsa da Meltem kararında emindir. Bundan sonra ne olacak? Önceki sezonlarda da boşanma mevzuu olmuştu dizide ancak Meltemde Halukta daha fazla aşkla birbirlerine dönmüştü. Bu sefer de aynısı olacak mı yoksa yeni bir senaryo ile ayrılmış olan Meltem ve Haluk mu izleyeceğiz?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.