Çocuklar Duymasın 2017 Duygu ve Havucu Kim Oynayacak Bilgileri Resimleri

Çocuklar Duymasın 2017 Havuçu Kim Oynayacak Bilgileri Resimleri… Çocuklar Duymasın dizisi 2017 sezonu için hazırlıklar tamamlandı. Fragmanlar yayınlanmaya başladı. Fragmanda görülen isimler şimdiye kadar Haluk Meltem Gönül ve Tuna. Çocuklar Duymasın dizisini beğenerek izledik yıllar öncesinde.

Yıllar sonrasında da aynı reaksiyonu verecek mi biz o eski izleyen biz miyiz ya da aynı Meltem Haluk mu kaldı? Bu soruların akıbetiyle dizinin izlenme oranı şimdiden merak ediliyor. Yıllar önce yayınlanmış ve beğenilmiş bir diziyi yeni kuşağa uyarlamak nasıl olacak?

Çocuklar Duymasın dizisi oyuncuları netleşmeye başladı. Netleşmesi merakla beklenen isimlerden birisi de Havuç karakterine can veren ve kızıl saçlarıyla o dönemin fenomeni olan Furkan Kızılay’dı. Furkan Kızılay’ı en son Survivor’da izledik. O bildiğimiz sevimli Havuçla alakası yoktu elbette.

Furkan Kızılay’a Havuç karakteri için teklif gitti ancak kendisi yeni projelerde çalışmak istediğini belirterek istemedi teklifi reddetti.  Diğer başrol oyuncularından olan Duygu’yu kim canlandıracak?

Çocuklar Duymasın da Duygu karakterini iki isim canlandırmıştı. Ayşecan Tatari Duyguyu bize ilk tanıtan isimdi. Kardeşlerin atışmaları hala aklımızdadır. Hayal Kahraman Özalp ise sonradan Duygu karakterine büründü. Diziyi sevdirdi bizlere tekrardan. Yeni sezonda da aynı heyecanlan izlenir ve reytinglerde ilk sıraları alır umarızki…

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su için net karar verilmedi. Şuan teklif hangi oyuncuya gitti ve kararı ne oldu sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın 2017 Duygu ve Havucu Kim Oynayacak Bilgileri Resimleri (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017