Çocuklar Duymasın 2017 Mary Hanım Kimdir? Meri Rolünde Demet Tuncer

Çocuklar Duymasın 2017-2018 yeni sezonda 6. bölümde diziye dahil olan bir oyuncu daha var. Mary Hanım.. Meri hanım Rolünde oynayan oyuncu Demet Tuncerdir. Eski bölümlerden zaten bildiğimiz oyuncu belki yeni izleyicilerin gözünden kaçmış olabilir.

Mary hanım rolünü oynayan oyuncu Demet Tuncer isimli oyuncudur. Oldukça başarılı olan Demet Tuncer Çocuklar Duymasın dizisinde oldukça emektar. İngilizce konuştuğu için yabancı uyruklu olduğu sanılan Çocuklar Duymasın Mary Hanım Kimdir? Meri Rolünde Demet Tuncerin okuduğu okullar ve hayatı hakkında bilgiler burada..

Çocuklar Duymasın 2017 yeni sezon Mary Hanım Kimdir aşağıda tüm hayatını anlattığı çok güzel bir video var, oradan izleyip dinleyebilirsiniz kendi ağzından. Çocuklar Duymasın Mary hanım da geldiğine göre diziye dönme sırası Havuç ve duyguya geldi. Çocuklar Duymasına Havuç ve Duygu da çok yakında gelecekler..

Mary hanım yeni bölümleri ile kanal d de devam eden Çocuklar duymasın dizisine 6. bölümde dahil oldu. Darısı Havuç ve Duyguya.. İşte dizimizin son fragmanı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017