Çocuklar Duymasın 2018-2019 da Devam Edecek mi Final mi Yapacak?

Pazar Akşamları Kanal D’de ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisi 2017/2018 sezonu sonunda final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 2018-2019 yılında devam edecek mi merak konusu oldu. Sevilerek izlenen ve her hafta reytinglerde oldukça başarılı bulunan Çocuklar Duymasın dizisi önceki sezonlarda da yayınlanmış ve Türk halkı tarafından sevilip sayılmıştır.

Çekirdek kadronun devam ettiği ve Kanal D ekranlarında bu sezon en istikrarlı dizilerden birisi olan bir ara sezon finali yapacağı hatta erken final yapıp tamamen biteceği söylense de daha sonra reytingleri toparlayan dizi Kanal D ekranlarında gelmeye devam ediyor. En eski dizilerden birisi olan ve hala kadrosunu kaybetmeden Kanal D’de ekrana gelmeye devam eden Çocuklar Duymasın aldığı başarılı reytingler sonrasında gelecek sezon içinde kanal diye tarafından devam etme kararı alındığını sizlere bildirmek isteriz.

Kanal D kolay kolay dizileri sonraki  sezonlarda ekrana getirmeye devam etmiyordu ancak Çocuklar Duymasın dizisinin almış olduğu başarılı reyting oranlarının devamında dizi yapımcısı olan Mint yapım ile görüşen ve gelecek sezon için de anlaşmaya varılan Çocuklar Duymasın dizisini eğer büyük bir aksaklık olmaması durumunda 2018 mayıs ayında sezon finali yaparak yaz tatiline girecek ve eylül 2018 de de okulların açılması ile birlikte yeniden ekranlara geleceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kanal D ekranlarının Uzun soluklu dizisi olan daha önce farklı kanallarda da yayınlanmış olan Çocuklar Duymasın dizisi Meltem ile Haluk’un arasındaki olayları ve kızları Duygu ile Havucun başına gelenleri konu ediniyor. Bu sene en çok konusu geçen olaylardan birisi de TEOG sınavı oldu. Sınavın kaldırılması ile birlikte Çocuklar Duymasın dizisinde de rahat bir nefes alınsa da Haziran ayında yapılacak sınav için maraton yeniden başladı sayılabilir.

2018-2019 yılında devam kararı alan Çocuklar Duymasın dizisi izleyicileri dizinin devam edip etmeyeceğini bilmedikleri için Çocuklar Duymasın devam edecek mi Çocuklar Duymasın bitecek mi 2018-2019 sezonunda Çocuklar Duymasın dizisi var mı yok mu gibi birçok sorular sorarak meraklarını gider niye çalışıyorlar.

Çocuklar Duymasın 2018-2019 da Devam Edecek mi Final mi sorusuna şu reytingleri ekleyerek de cevap vermiş olalım:

Tekrar edecek olursak Çocuklar Duymasın dizisi almış olduğu yüksek reytingler sonrasında 2018-2019 sezonunda da kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam edecek, Mint yapım ile Kanal D’nin arasındaki sözleşme yenilendi ve gelecek sezonda Çocuklar Duymasın dizisinin yine pazar günü devam edeceği kesinleşti. Sizler de bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın 2018-2019 da Devam Edecek mi Final mi Yapacak? (5 Yorum)

  1. Dizi devam etsin tabii..ancak biraz senaryo degişse iyi olur. Duygu esiyle veraber donsun artik. Ceyhun Fersoyla muhtesem olurdu. Bu kadar kan kaybi yeter toparlanin cocuklar.

  2. Dizi devam etsin lutfen. Ancak senaryo zayif. Hem Haluk ve Meltemin kizlari Duygu nerede? Ceyhun Fersoyla muhtesem olurdu. Zeynebin yerine Haluklar torunlari ile ilgilenseler daha iyi olmaz mi? Basarilar..

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2018