Çocuklar Duymasın 2018-2019 Yeni Sezonda Devam Ediyor (Kanal D)

Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın devam edecek mi yoksa final mi yapacak sessiz sedasız belli değildi. Ancak son gelişmeler üzerine anlaşıldı ki dizi bir süre sonra yeni sezon çekimlerine başlayacak. Hemde çeşili sürprizlerle dizinin renklendirilmesi bekleniyor..

Yıllardır bi,r fenomen haline gelen Çocuklar duymasın yeni sezonda kaldığı yerden yine Atv de aynı gün pazar akşamı devam edecek izleyicisi ile buluşmaya.. Çocuklar Duymasın 2018-2019 yeni sezonda da izleyicileriyle buluşmaya devam ederek kendi alanında bir rekor kırmaya doğru ilerliyor. Uzun süredir böyle bir sitkom bu kadar uzun devam etmemişti çünkü.

Yapımcılığını Mint Yapım’ın üstlendiği Çocuklar Duymasın 2018-2019 sezonuna Eylül ayında okulların açılması ile başlayacak. Sevilen aile dizisinde başrolleri Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Alparslan Özmol, Şükrü Koruyucu, Melek Şahin, Ferdi Akarnur ve Suzan Kardeş gibi başarılı oyuncuların paylaştığı yapımın 2. sezon çekimleri 6 Ağustos 2018 tarihinde Pazartesi günü başlıyor.

Çocuklar Duymasın 2018-2019 yeni sezonda bir takım değişiklikler de olacak. Mesela Halukun bıyıkları.. Tamer Karadağlı yeni sezonda yeni imajıyla dizide en popüler isim olmaya devam ederken, izleyici karşısına yeni bıyıkları ile çıkacak. Birol Güven, Çocuklar Duymasın 2018-2019 yeni sezonunda izleyicilere müjdeli haberi şu sözlerle verdi:Yeni sezon hazırlıklarına başladık. Çocuklar Duymasın her zaman olduğu gibi yine çok güncel ve yine çok yeni.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2018