Çocuklar Duymasın 29. Bölüm Fragmanı Havuç Bulundu Mu

Çocuklar Duymasın 29. Bölüm Fragmanı Havuç Bulundu Mu?  Çocuklar Duymasın son bölümde Meltem Tutku’nun oyununu ortaya çıkarmıştı tüm arkadaşlarını ve Haluk’u Mutfağı toplayıp Tutku’yu eve çağırdı Tutku ya kendi ağzından tüm yaptıklarını anlatırdı Tutku Meltem’in Haluk’u ona bırakıp gideceğini düşünürken Aslında Meltem Tutku’yu hayatlarından çıkarıyordu. Tutku tüm yaptıklarına anlattıktan sonra herkes mutfaktan çıktı ve Tutku’nun tüm oyunu Böylece ortaya çıkmış oldu Tutku bu evden gitti ..

Ancak Haluk’un hayatından gitmeyi hiç niyeti yoktu .Yeni bölümde Haluk ve Meltem mutlu hayatlarına geri döndüklerini düşünürken Tutku hepsi bir plan yapmıştı bile İrem arkadaşını iyi tanıyordu onun geri döneceğini de ve Haluk ve Meltem’in hayatını yeniden olacağından emindim Ancak bunu nasıl yapacağını bilmiyordu Tutku Tuna’nın kızı Merve’yle Merve’yle hala arası iyiydi.

Merve’den Havuç’un numarasını istedi fragman da bundan sonrası görünmüyordu ancak Meltem’e gelen bir telefonla havuca üç gündür ulaşılamadığını öğrendiler havuca neden ulaşılamıyor? Tutku Havuç üstünden nasıl bir oyun planlıyor olabilir? Çocuklar Duymasın dizisinde yıllardır havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay son olarak Aslan ailem dizisinde Doktor rolünde oynamıştı Aslan ailem dizisinden ayrıldı mı?

Çocuklar Duymasın yeni sezon başladığında Furkan Kızılay teklif gitti Ancak Furkan Kızılay artık havuç olarak anılmak istemediğini ve yeni projelerde oynamak istediğini belirtmişti Bu yüzden de TRT 1’de yayınlanan Aslan ailem dizisinde rol almıştı ama Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde havuç karakteri ile ilgili Tahsin geçmesi sonucu acaba havuç diziye girecek mi?

Furkan Kızılay havuç oynayacak yoksa yeni bir oyuncu mu olacak bunu hep birlikte göreceğiz. Çocuklar Duymasına Furkan Kızılay geri girsin ister misiniz yoksa yeni bir oyuncuyla mı devam edilmeli havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay sizi eve girerse reytinglerinde sizce nasıl bir değişim olur izlenme oranları artar mı? Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç’u yeni bir oyuncu oynasa sizce kim oynamalı? Yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. başka oyuncu bulamıyormu gönül haluk meltem tuna orçun merve arada 1 diziye giren duygu emre daha yaratıcı olun BU DİZNİN BAŞROLLERİ NERDE TUTKU DİZİDE ÖN PLANDA KIZI DİZİDEN ÇIKARIN DİZİ TUTMUYACAK DİYE NELER YAPILIYOR TUTKU DİZİDEN GİDECEK RESMEN DİĞZİYİ KENDİSİ TAŞIYOR DİGER OYUNCULAR DEYİL

  2. Furkan harika ve cok başarılı bir oyuncu,hangi dizide oynarsa bizde o diziyi seyrederiz

  3. Furkan harika ve cok başarılı bir oyuncu,hangi dizide oynarsa bizde o diziyi seyrederiz

  4. Furkan harika ve cok başarılı bir oyuncu,hangi dizide oynarsa bizde o diziyi seyrederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.