Çocuklar Duymasın 3. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ağustos

Çocuklar Duymasın 3. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Ağustos… Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümünde Eminenin kardeşi olan ve nefes terapisti olan Hayriye Meltemlerin evine gelir. Evde eğlenceli anlar bekler herkesi. Hayriye evdeki herkese nefes terapisi yapar.

Haluk her zamanki gibi bu nefes terapisine de karşı çıkar ancak Meltemin ısrarını kıramaz ve nefes terapisi yaparlar. Haluk bu nefes terapisini de kendi tarzında yapar elbette. Haluk’ın dilini arı sokar ve bu durum daha  da komik hale gelecektir.

Şirket Haluk’un semirde konuşma yapmasını ister ancak Haluk dilini arı sokmasından doayı kabul etmek istemez. Ama çoktan afişler hazırlanmıştır ve Haluk mecburdur bu konuşmayı yapmaya. Bu konuşma için hazırlansa da arı sokmasından dolayı konuşamaz. Herkes Haluk’un iyileşmesi için çareler arar.

Meltem’de iş gereği Japon iş adamı ile konferans görüşmesi yapar. Konferans yaparken de Kükrek Kadriye Hüseyin bu konuşmaya dahil olursa neler olur? Çocuklar Duymaısn yine komik sahneleri ile pazar akşamı kanald ekranlarında yayınlanacak.

https://www.youtube.com/watch?v=RLYPEabtszc

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.