Çocuklar Duymasın 31. Bölüm Fragmanı Özeti Havuç Tutkuyu Eve Götürecek Mi?

Çocuklar Duymasın 31. Bölüm Fragmanı Özeti Havuç Tutkuyu Eve Götürecek Mi?… Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümünde Tutku sinsi planını devreye sokmuş ve hızla ilerlemektedir. Haluk ve Meltem ise Havuç’un kiminle görüştüğünü merak ediyorlar. Herkes Havuç’un kiminle zaman geçirdiğini öğrenmek isterler.

Havuç’un gizemli arkadaşı Alev eve gidip Haluk ve Meltem’le tanışacak mı? Haluk ve Meltem Tutku’yu bu yeni tarzı ile tanıyabilecekler mi? Meltem sabırsızlanır ve Alevle Havuç’u akşam yemeğine çağırırlar. Havuç’un arkadaşı Alev’le tanışmak için eve gelenler, Alev’in aslında aylardır kurtulamadıkları Tutku olduğundan habersizlerdir.

Meltem, Havuç’un Tutku ile samimi arkadaş olduklarını öğrenince ne yapacaktır? Öte yandan Gönül ve Tuna, asla yalan söyleyemeyen Sertaç’ı, Haluk’ların evine getirince ortalık karışır. Sertaç aklından geçenleri direkt söylediği için Taş Fırın Haluk’u oldukça sinirlendirir.

Çocuklar Duymasın dizisi 31. bölümde neler olacak? Çocuklar Duymasında Alev’in gerçek kimliği ortaya çıkacak mı? Tutku Haluk’un peşini ne zaman bırakacak? Havuç Tutku’yu ne zaman öğrenecek?

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.