Çocuklar Duymasın 5. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ağustos Pazar

Çocuklar Duymasın 5. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ağustos Pazar… Çocuklar Duymasın yeni bölümünde Haluk eve tüm dostlarını çağırıp kuzu incik ziyafeti vermek ister. Tanıdığı herkesi bu yemeğe davet eder. Meltemi bile zorla eve getirtip kuzu incik yapmasını ister.

Çocuklar Duymasın dizisinde 5. bölümünde Haluk sabırsızlıkla bu ziyafeti beklerken eve gelince kötü bir sürprizle karşılaşır. Meltem tüm kuzu inciği eve gelen iki küçük kıza vermiştir. Bu iki küçük tatlı kızdan biri Meltemin gerçek kızı. Yani Pınar Altuğ’un kızı olan Su Atacan.. TIKLA GÖR..

İki küçük kız  eve gelir ve kendi yaptıkları bilezikleri satarak sokak hayvanlarına mama aldıklarını söylüyorlar. Melteme sitenin bahçesindeki köpeklerinde aç olduklarını söyleyip ondan yardım istiyorlar. Meltem de dayanamayıp Halukun merakla beklediği tüm kuzu incikleri kızlara veriyor.

Haluk ve Meltem yağmurlu havada dışarıda kalanlara yardım etmek isterler. Gönül ve Tuna ise romantizm peşindedir. Emine de eve su baskını olur diye telaşlanmıştır. Çocuklar Duymasın  5. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın 5. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Ağustos Pazar (1 Yorum)

  1. Hep sıradan konular…Çocuklar duymasın Başlığı…zaten çok..itici…günümüz ..çocukları..çok ..zeki..en masum ..sessiz ..gördüğümüz çocuklar..bile..herşeyin..farkında….yönetmen e ricam …dersini biraz..mesai de ekleyerek…geliştirebilr..

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017