Çocuklar Duymasın Anneler Günün Kutlu Olsun Anne Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor

Çocuklar Duymasın dizisi 40. bölümdeki konu belli oldu. Günün anlam ve önemine binaen Anneler günü için özel bir bölüm hazırlandı. Çocuklar Duymasın 40. bölüm fragmanda Anneler Günün Kutlu Olsun Anne Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor diye merak edenler için 13 mayıs pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün şarkısını ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Haluk ve Meltem evlat edindikten sonra Anneler günü onlar için daha da bir önemli hale geldi. Anneler günü kutlaması hiç aklında yokken hem hatırlatmak hemde güzel bir örnek olmak için Çocuklar Duymasın son bölümde Anneler Günün Kutlu Olsun Anne Şarkısı söyleniyor. Hep birlikte söylenen anneler günü Çocuklar duymasın dizisindeki şarkının Sözleri Kim Söylüyor diye merak edenler için hemen verelim buradan:

Zeynep’in velayetini almak isteyen Haluk ve Meltem bakalım anneler günü için bunu başarabilecek mi? Yeni bölümde en merak edilen konuların başında bu geliyor. Bu arada Duygu ve Havuç bakalım anneler gününde Meltem için bir sürpriz hazırlayacaklar mı bizlerde merak ediyoruz, elbette Müzeyyen hanımı da unutmadık kalbimizde yaşıyor.

Çocuklar Duymasın Anneler Günün Kutlu Olsun Anne Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor: Aslında özel bir grup yok bunun için, dizide oynayan herkes katılmış ve ortaya güzel bir düet çıkmış. Anneler gününe özel hazırlanmış olan bu bölüm özellikle annesini kaybetmiş izleyicilerimizi oldukça üzecek ve duygulandıracak gibi görünüyor. Umarım ağlamazsınız..

13 Mayıs pazar Çocuklar Duymasın 40. bölüm fragmanı Anneler Günün Kutlu Olsun Anne Şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2018