Çocuklar Duymasın Bitti mi Başka Kanala mı Geçti? 2018-2019

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ve oldukça iyi reytingler kazanmaya devam ettiği için yeni sezonda devam etmesine karar verildiği için sezon finali yapan Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’da son dakika gelişmeleri çok konuşulacak cinsten, çünkü dizi ile ilgili son iddialar sonrasında acaba dizide sona mı gelindi? bitti mi sessiz sedasız final mi yapıp yayından kalktı merak ediliyor.

Çocuklar Duymasın Bitti mi final mi oldu yayından mı kalktı? Kanal D nin yeni genel müdürü Murat Saygı’nın bugün Hürriyet Kelebek’te yayınlanan röportajında çok ilginç bir not vardı. Genel müdür “Şu anda sektördeki en büyük alıcı Kanal D.

Çünkü Kanal D’nin elinde sadece benim başlattığım ve eylül itibari ile 13. sezonuna merhaba diyecek olan Arka Sokaklar var” ifadesini kullanması şaşkınlık yarattı. Yine başka bir soru için verdiği cevapta da bu ifadeyi tekrarlaması akıllara ‘dizi yayından mı kaldırıldı tamamen bitti mi yoksa başka kanala mı geçecek’ sorusunu getirdi.

Çocuklar Duymasın Bitti mi başka kanalda mı devam edecek? Geçtiğimiz yaz tekrar ekranlara dönen ve oldukça özlendiği ve sevildiği reytinglerinden anlaşılan Çocuklar Duymasın, 10 Haziran’da 44. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Yeni sezonda Eylül 2018 de 45. bölümü ile yeni sezona merhaba diyecek olan Çocuklar duymasın büyük ihtimalle Kanal D de değil başka bir kanalda yayınlanacak.

Büyük ihtimalle Show tv veya Atv de devam edecek olan Çocuklar Duymasın Bitti mi sorusuna hayır bitmedi dizi devam edecek ama büyük ihtimalle başka kanalda devam edecek diyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Çocuklar Duymasın Bitti mi Başka Kanala mı Geçti? 2018-2019 sezonu için yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Bitti mi Başka Kanala mı Geçti? 2018-2019 (3 Yorum)

 1. Büyük İhtimal atv’de yayınanacaktır. Ayfıca çocuklar Duymasın şuana kadar 44 bölüm değil 437 bölüm yayınlandı.

 2. Yıl 2018 ve…(Çocuklar duymasın) aldı bir dizi..
  ilk zamanlar bizde izledik yalan deģil (sadece bir kaç bölüm)
  Günümüzde artık çocukların Duymadıģı bir şeymi var!
  Çok abes..
  Artık yenile kendini
  Dizi nin sahibi ..

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2018