Çocuklar Duymasın Eray Kimdir? Hakkında Bilgiler (İrfan Kangı)

Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’a 31 ekim 2018 çarşamba akşamı yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Çocuklar Duymasın 55. bölümde diziye dahil olan Eray kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı amacı nedir? Çocuklar Duymasın Eray Kimdir? Hakkında Bilgiler Resimleri özel bilgileri hakkında buraya derlediğimiz bilgileri yazacağız.

Çocuklar Duymasın Eray karakteri 55. bölümde 31 ekim çarşamba günü diziye dahil oldu. Çocuklar Duymasın Eray rolünü oynayan oyuncumuzun gerçek adı soyadı İrfan Kangı’dır. Yapımcılığını Mint Productions’ın üstlendiği Çocuklar Duymasın dizisi yeni oyuncu transferlerine devam ediyor. Çocuklar Duymasın Eray rolü ile giren yeni oyuncunun adı İrfan Kangı’dır.

Çocuklar Duymasın dizisi Eray Kimdir? Hakkında Bilgiler (İrfan Kangı) hakkında detaylar:

Çocuklar Duymasın Eray bilgileri

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan’ın paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna 55. bölümde 31 Ekim 2018 çarşamba günü itibariyle son olarak geçtiğimiz günlerde erken final yaparak yayından kaldırılan ‘Keşke Hiç Büyümeseydik’te rol alan başarılı oyuncu İrfan Kangı dahil oldu.

Çocuklar Duymasın Eray nasıl bir rolde karakterde oynayacak diye merak edenler için kısaca bilgiler yazalım buraya: Oyuncumuz dizide Haluk ve Meltem’in hayatına bir anda giren, onlar hakkında her şeyi bilen gizemli bir adam olan Eray’ı canlandıracak. Çocuklar Duymasın Eray oldukça gizemli ve herşeyi bildiği için ilk başta tedirginlik yaratsa da izleyiciler kısa sürede onu tanıyacak ve ona alışacak.

Çocuklar Duymasın Eray Kimdir

Çocuklar Duymasın Eray – İrfan Kangı Kimdir?

İrfan Kangı, 1 ocak 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Türk televizyonlarının en önemli sunucularından birisidir. Türkiyenin önemli sunucularından birisi, yönetmen ve aynı zamanda oyuncudur. İrfan Kangı, İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro bölümünde uzun süre eğitimler almış ve kendisini geliştirmiştir. Eğitimleri sonrasında bir takım okul ve kültür merkezlerinde tiyatro eğitmenliği yaparak kendini geliştirmiştir.

İrfan Kangı bir süre radyo programcılığı da başladı ve yaklaşık 8 sene radyoculuktan sonra 5 yıla yakın Avam tiyatro gurubunda yer aldı. Yüzü oldukça kıymetli olan ve 30’un üzerinde reklamda yer alan İrfan Kangı birçok dizide de rol almıştır.İrfan Kangı, 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “adlı yarışmaya yarışmacı olarak katılmıştır. İşte son oynadığı dizi ve filmler:
Çocuklar Duymasın Eray karakteri İrfantino

2018 – Eray Çocuklar Duymasın dizisi
2018 – Necati (Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi
2018 –Kayhan (Sinema Filmi)
2015 –En Güzeli (Sinema Filmi)
2015 –Can Tertip (Sinema Filmi)
2014 –Zaman Makinesi 1973 (Avukat) (Sinema Filmi)
2014 –Recep İvedik 4 (İrfan) (sinema Filmi)
Çocuklar Duymasın Eray karakteri ile ve yeni bölümüyle 31 Ekim akşam 20.00’de Kanal D’de.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Eray Kimdir? Hakkında Bilgiler (İrfan Kangı) (2 Yorum)

    • Çocuklar Duymasın Eray Kimdir? İRFAN KANGI ERAY HOŞGÖREN soyadını yazdığınız için teşekkürler..

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018