Çocuklar Duymasın Final Yapacak Mı Bitecek Mi Kanal Mı Değiştirecek?

Çocuklar Duymasın Final Yapacak Mı Bitecek Mi Kanal Mı Değiştirecek? Hakkında detaylı bilgiler:

Çocuklar Duymasın Final Yapacak Mı Bitecek Mi Kanal Mı Değiştirecek?… Çocuklar Duymasın dizisi yıllardır ekranlarda olan ve çok sevilen bir aile dizisi. Çünkü aile ahlakına aykırı bir şey yok. Çocuklar Duymasın dizisi gündemle ilgili konuları da ele alıyor bu yüzden de her dönemde kendini izlettiriyor.

Çocuklar Duymasın dizisi en son Haluk ve Meltem’in boşanma kararını ele aldı. Yıllardır birlikte gördüğümüz çiftin ayrılık kararı seyirciyi üzdü. Ama bu bile Çocuklar Duymasın’ın reytinglerini düzeltmeye yetmedi. Çocuklar Duymasın dizisi son 1 aylık reytinglerini inceleyelim;

5 Kasım Pazar Çocuklar Duymasın 11. Sırada.

29 Ekim Pazar Çocuklar Duymasın 10. Sırada,

22 Ekim Pazar Çocuklar Duymasın 9. Sırada,

15 Ekim Pazar Çocuklar Duymasın 11. Sırada…

Çocuklar Duymasın dizisinde reytingler aslında çok kötü değil. Reytingler ilerleyen haftalarda ne olur bilinmez ama dizinin devam edip etmeyeceği ile ilgili açıklama Birol Güven’den geldi. Birol Güven sosyal medya hesabından şöyle açıkladı;

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanını paylaşarak her pazar Kanald de yazdı. Final haberleri doğru mu sorusuna da Bizim Haberimiz Yok yazarak final haberlerini yalanlamış oldu. Sizce Çocuklar Duymasın dizisi final olmalı mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptılar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Final Yapacak Mı Bitecek Mi Kanal Mı Değiştirecek? (12 Yorum)

  1. Dizinin ilk senelerinde görülen boşanma yine gündemde,bu sıkıcı…İnsanlar güzel cakit geçirmek için izliyorlar,dram dizileri zaten yeteri kadar mevcut..Ekibin azaltılması da ikinci yanlış..Havuç ve diğerleri???

  2. İnsanları bilinçlendirici ve eğitici özellikleri var. Bazı olaylar biraz abartılı olarak işlenmiş olsa da ailece seyredilebilecek güzel bir dizi bu yüzden bence devam etmeli.

  3. Süper güzel bir dizi bitirmeyin ne olur devam etsin.Tekrar bölümlerini bile bıkmadan izliyoruz.Ders verici bir dizi

  4. Olmamalı be
    Bence bu tür diziler Reyting ile ölçülemez. Ben asla Türk dizisi izlemezdim bu diziye hep takip ederim.

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2017