Çocuklar Duymasın Girişimci Ümit Kimdir Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın Girişimci Ümit Kimdir Gerçek Adı…Çocuklar Duymasın dizisi Mint yapım Birol Güven yapımcılığında yayınlanmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Tamer Karadağlı,Pınar Altuğ Atacan,Zeyno Gönenç,Volkan Severcan,Baran Erdoğan,Melek Şahin,Alpaslan Özmol ve Şükrü Koruyucu gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Çocuklar Duymasın dizisini Havuç’un arkadaşı rolü ile Ümit Ünker katıldı. Değer odaklı satış kitabının yazarı olan Ümit Ünker Çocuklar Duymasın dizisine girişimci Ümit olarak katıldı. Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç evlilik hazırlıklarında Havuç’un internet üzerinden iş kurması genişletmesi bu aralar çok önemli. Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümlerinde Ümit Ünker’i bolca göreceğiz.

Ümit Ünker Yeni Yüzyıl Üniversitesi iletişim yönetimi yüksek lisans programında akademik öğrenimini tamamlamıştır. Özyeğin Üniversitesi girişimcilik yüksek lisans programında da özel öğrencilik yapıyor. Ümit Ünker profesyonel kariyerini telekomünikasyon sektöründe özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak devam ettirmiştir.

Türkiye’nin en büyük GSM operatöründen birinde Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak çalışmıştır. B2C & B2B alanlarında uzman ve yönetim kadrosunda yer alıyor. “İleri Satış Teknikleri, 4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap, Değer Odaklı Satış” kitaplarının yazarıdır. Satış alanında ilk olan “4 Adımda Satış” sesli kitabını yayımlamıştı. Teknolojiyi üst seviyede kullanan Ümit Ünker ve kendine ait yazılımı ve uygulaması ile İlk ve Tek Artırılmış Gerçeklik kitabı olma özelliğine sahip olan “Değer Odaklı Satış” kitabını yayınlandı.

Ümit Ünker Yılın En İyi Eğitmeni Ödülü almıştır. Profesyonel danışman, tiyatrocu yazar eğitmendir. Ümit Ünker çok başarılı birisi yukarıda hayatını anlattığımız üzere. Bu yüzden de Çocuklar Duymasın dizisinde nasıl bir karakteri canlandıracak göreceğiz.

Çocuklar duymasın dizisinde Havuç’ta kendine ait yazılım ile para kazanmaya çalışmaktadır. Havuç’un ailesi ve Simay’ın ailesi de ondan para kazanacağı bir iş bekler. Bu yüzden ona yardımcı olmak için diziye giren oyuncu Ümit Ünker dizi de Girişimci Ünker olarak tanınacak.

Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle Çarşamba akşamları Kanal D’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2018