Çocuklar Duymasın Gönül Öldü mü Diziden Çıktı mı? 35. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın Gönül Öldü mü Diziden Çıktı mı? 35. Bölüm Fragmanında şok bir gerçek var. Herkes merak içinde soruyor.. Çocuklar Duymasın Gönül Öldü mü neden Diziden Çıktı? 35. Bölüm Fragmanındaki sahneler gerçek mi yoksa şaka mı? herkes bunu merak ediyor, bizde yanıt verelim istedik…

Çocuklar Duymasın 35. Bölüm Fragmanı yayınlandı az önce! Gönül’ün ani ölümü herkeste şok etkisi yaratıyor! Elbette bunun hem izleyici hemde oyuncular üzerinde büyük bir etkisi olacak. Çünkü yıllardır alıştığımız Gönül karakteri ile diziye hayat veren Zeyno Gönenç diziden ayrılacak mıydı? Hemde ani ölümü ile..

Yeni bölümde neler olacak? Tuna’nın eşi Gönül rahatsızlanıp hastaneye kaldırılır. Gönülün durumu hiç iyi değildir ve beklenmedik bir anda bir hastalık ortaya çıkmıştır. Durumu hiç iyi değildir. Tuna onun için çok endişelenir. Eli ayağına dolanan Tuna ne yapacağını bilemez ve doktorlardan haber beklemeye başlar.

Tunanın bekleyici sonrasında Acı haber gelir. Haluk’un şirketindeki çalışma arkadaşı Tunaya acı haberi verir. Gönül’ün öldüğünü söyler. Haberi duyan Tuna yıkılır. Eve taziyeye gelenler bu şok ölüm üzerine şaşkındırlar. Ne Oldu da Gönül birden bire öldü rahatsızlığının nedeni neydi herkes merak içindedir..

Peki Gönül, gerçekten öldü mü? Onu ölüme götüren hastalık ne? Tuna bu acı ile nasıl başa çıkacak? Yoksa Gönül diziden kendi mi ayrılmak istedi. Zeyno Gönenç yeni bir dizi projesi ile mi anlaşıp Çocuklar duymasından çıkmak istedi? Gönül kesin olarak öldü mü Çocuklar Duymasından çıktı mı sorularına net cevap vereceğiz bu sayfanın sonunda..
Çocuklar Duymasın Gönül Zeyno Gönenç diziden ayrıldı mı çıktı mı?
SONUÇ: Zeyno Gönenç Çocuklar Duymasın dan neden ayrıldı sorusuna yanıt aranıyor..  Çocuklar Duymasında Gönül karakterini canlandıran Zeyno Gönenç DİZİYE DEVAM EDİYOR. öLMEDİ.. Bu sadece şirketteki elemanın bir şakasıydı 1 nisan için, ancak bu şaka olmadık yerlere gitti. Yoksa bu bir rüya mıydı? Her iki ihtimal de olabilir arkadaşlar, ilgi çekmek için senarist iki seçenekten birini kullanmış olabilir.. Farklı bir diziden teklif gelip ayrılmak isteyeceğini belirten yorumlar var ama pek inandırıcı gelmiyor doğrusu..

Bu arada son aldığımız bilgileri de sizlerle paylaşmak istiyorum.. Zeyno Gönenç’in yabancı sevgilisi Gilles Kanert ile gizlice evlendiği ve çiftin İsviçre’ye yerleşmek üzere Türkiyeden ayrıldığı haberleri bugün gazelerde yer aldı.. Sporcu eşi Gilles İsviçrede yaşamak istediğini açıklayınca bu ani karar sonrası Zeyno Gönenç Çocuklar Duymasından ve dizi ekibinden ayrılmak zorunda kaldı..

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz aşağıya.. Sorumuz belli: Çocuklar Duymasın Gönül Zeyno Gönenç diziden niçin çıktı ayrıldı mı kesin?.. İşte son fragman ve gerçekler..

Çocuklar Duymasın Gönül Dominant Teyze Diziye Geri Gelecek mi Dönecek mi?

Gönül Çocuklar duymasına geri gelecek mi sorusu bir sonraki bölümde belli olacak. Olayın şaka boyutu bir yana eğer evliliği ile ilgili gittiği haberi doğru ise dönmeyecektir. Ancak yapılan şaka ile ilgili ise muhakkak geri dönecek dizideki rolüne karakterine kaldığı yerden devam edecektir..

YORUMLAR

 1. Gönül karakteri dizinin ana unsurlarından biri.Çok severek izlediğim tek dizi bu.Umarım Zeyno Günenç diziden ayrılmamıştır.

 2. Gönül olmazsa dizinin bir tadı kalmaz yani 1nisan şakası olsun gönül çıkmasın diziden çıkarsa bı tadı kalmaz dizinin

 3. Kesinlikle gönül çıkmamalı yoksa dizi zedelenir bizler haluku meltemi gönülü ve tunayi çok seviyor ailemizden görüyoruz. Saygılar

 4. Tamer karadağlı – Pınar Altuğ – Zeyno Gönenç bu dizini Ana karakterleri onlar yoksa çocuklar duymasın hiç bir anlam ifade etmeyen bir şey olur.

 5. Hepimiz gerçektende öldü sandık

 6. Başka diziye geçecekmiş.

 7. Insallah bir nisan sakasidir gonul diziden ayrilmasin

 8. İnşallah 1 Nisan’da sakasidir ya gönül çok ünlü bir oyuncu onu çok seviyoruz ve filimden ayrılırsa filimin tadı gider.

 9. Alisilmis karakterlerin diziden ayrilmasi diziye zarar verir..senaristlerin bunu iyi düsünmeleri lazim..cocuklar duymasin..Halugu..Meltemi..Gönülü ile bir bütündür..bölünmesi dogru olmaz..

 10. Tabiki bu tunanı görceği bir rüya

 11. İzlediğimize göre bu olay 1 nisandan daha sonra gerçekleşiyor. O yüzden 1 nisan şakası olmasına ihtimal vermiyorum. Rüya ya da gerçekten Zeyno Hanım’ın diziden ayrılması söz konusudur.

 12. 1 nisan şakası olsa neden haftaya yani 8 nisan da yayınlansın ki?bugün yayınlanırdı mantıken.belki de eşiyle isviçre ye gitti ondan ayrıldı diziden…

 13. bence ruyadır bu ayrılırsa dızı etkılenır izleyenlerde etkılenır sonra kım neyssse diyip tırıp atacak umarım ruya olur gerçek olmaz o dıznın domınat teyzesı

  1. Benim anlamadığım Selami’nin adı ne geçiyor onun kocası Zero Selami değil ki

 14. Saçma, ayrıca Selamı boşandığı eşiydi şimdiki Volkan Severcan (Tuna)

 15. Ya neden ayrılıyor gönül son bölümde olduğunu gösteriyor neden ya ayrilmasin

 16. Bence 1 Nisan şakası olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.