Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Dizisinde Hangi Oyuncular Yer alacak?

Atv ekranlarında başlayan ve uzun soluklu dizilerdne biri haline gelen Çocuklar Duymasın yeni formatı ile daha sonra Fox tv de yeniden başlamıştı. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı piyasada daha güzel işler bulamayınca dizinin tekrar canlandırılması ve günümüz şartlarına uyarlanıp yeniden çekilmesi için anlaştılar.

Bir dönemin efsane dizisi yeni bir isim alarak bu kez Kanala D ekranlarında şansını denemek istiyor. Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor adıyla yeni bölümleriyle Kanal D ekranında dönecek olan Çocuklar Duymasında isim konusunda oldukça radikal bir değişiklik yaşandı ve Güç uyanıyor kelimesi eklenerek dikkat çekilmek istendi.

Yapımcılığını Mint Yapımın yani sahibi Birol Güven’in üstlendiği, başrollerinde ise eski ikili olan Pınar Altuğ Tamer Karadağlı ve şu sıralar Survivor ekibinde bulunan Furkan Kızılay’ın yer aldığı dizi’nin ismi Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor olarak değiştirildi. Dizinin ismi neden Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor olacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Özel güçleri olacak başrollerdeki oyuncuların. Bu yüzden ismi Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor oldu, Temmuz’da Kanal D ekranlarında olacak yapımda başlıca roller Pınar Altuğ Tamer Karadağlı ve Furkan Kızılayın yanı sıra Duygu karakteri ile evin hizmetçisi olan Eminenin ikna edilerek diziye kazandırılması bekleniyor. Yeni oyuncular geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

Hapishaneden yeni çıkan Deniz Sekiye teklif götürüleceğine dair sosyal medyada yazılan yazılar olsa da henüz net bir bilgi bulamadık. Furkan Kızılay ise 5 Haziranda Survivordan elendi. Hatta dizi çekimleri için bilerek elendiği sosyal medyada yazıldı ama yinede günahını almayalım..

Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Dizisinde Hangi Oyuncular Yer alacak? konumuzu yeni oyuncuların eklenmesi ile sürekli güncel tutmaya çalışacağız. Lütfen sizlerde oyuncular hakkında ve yeniden başlayacak dizimiz hakkın da yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Teşekkürler..

https://www.youtube.com/watch?v=WM-qWdJxW-Q

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor Dizisinde Hangi Oyuncular Yer alacak? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2017