Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltemin Dansı İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine

Çocuklar duymasın 5. bölümün 2. fragmanı az önce yayınlandı. Fragman oldukça güzel. Haluk ve Meltem bildiğiniz gibi. Ancak Meltemin Haluka senin romantik bir insan olma ihtimalin yok yakıştırmasından sonra Haluk müziği açar ve İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine şarkısı eşliğinde dans başlar..

Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltemin Dansı İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine şarkısı eşliğinde oldukça güzel bir sahnede gerçekleşti. Haluk ve Meltem son yılların en hit düğün dans şarkısı olan İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkı eşliğinde danslarını yaptılar. İşte Çocuklar duymasında çalan İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine şarkısı ve sözleri..

Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim.

Çok şükür bin şükür seni bana verene
Yazmasın tek günümü sensiz kadere
Ellerimiz bir gönüllerimiz bir
Ne dağlar denizler engeldir sevene.

Bu şarkı kalbimin tek sahibine
Ömürlük yarime gönül eşime
Bahar sensin bana gülüşün cennet
Melekler nur saçmış aşkım yüzüne.

Çocuklar Duymasın Haluk ve Meltemin Dansında çalan şarkıyı kim söylüyor:  İrem Derici söylüyor şarkının adı Kalbimin Tek Sahibine.. İşte orjinal klibi sizlerle paylaşıyoruz..

Buarada dizimizin yeni fragmanında Tamer Karadağlının kızı Zeynoyu gördük. Zeyno kocaman olmuş ve Çocuklar Duymasın dizisine oyuncu olarak girmiş. Halukun gerçek kızı Zeyno çocuklar duymasında konuk oyuncu olarak geldi bu hafta. İşte Zeynonun dizideki hali: Tamer Karadağlının kızı Zeyno Çocuklar Duymasında

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2017