Çocuklar Duymasın Havuçun Kayınpederi Rıza Kimdir Adı Bilgileri Dizileri

Çocuklar Duymasın Havuçun Kayınpederi Rıza Kimdir Adı Bilgileri Dizileri… Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezonu yayınlanmaya başladı. Yeni sezonunda diziye yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor. Yeni sezonunda Çocuklar Duymasın’a katılan yeni oyuncu kim? Bilgilerini açmak için sizlere konumuzu paylaşıyoruz.

Çocuklar Duymasın Mint Yapım – Birol Güven yapımcılığında devam ediyor. Çocuklar Duymasın dizisi başrollerini Tamer Karadağlı,Pınar Altuğ Atacan,Zeyno Gönenç,Volkan Severcan,Baran Erdoğan,Melek Şahin,Alpaslan Özmol ve Şükrü Koruyucu oynuyor. Başarılı dizi yeni sezona diğer dizilerden daha önce başladı. Bu ona reyting açısından bir artı sağlayacak mı? Onu ilerleyen haftalarda anlayacağız.

Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezonunda diziye yeni bir oyuncu daha katılıyor. Yeni sezonunda Emre’nin aşık olduğu kız olan Simay diziye katıldı. Simay’ın bir de ailesi var tabi ki. Çocuklar Duymasın yeni sezonunda Simay’ın babası da diziye katılıyor.

Çocuklar Duymasın dizisine Simay’ın babası yani Havuç’un kayınpederi rolüyle diziye Fatih Dokgöz katılıyor. Havuç’un kayınbabası rolüyle diziye katılan karakterin adı Rıza. Çocuklar Duymasın dizisi Rıza rolünü Fatih Dokgöz canlandırıyor.

Çocuklar Duymasın Havuçun Kayınpederi Fatih Dokgöz Kimdir Bilgileri Oynadığı Diziler

Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümü kayınpeder Rıza  rolüyle katılan Fatih Dokgöz 28 Haziran 1977 doğumlu. Fatih Dokgöz Sivas doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunudur. Gökçe Altan Ajans’a mensuptur. Oyunculuk tecrübesi oldukça fazla oyuncunun rol aldığı diziler şunlardır. Fırtına, Nazlı Yarim, Muhteşem Yüzyıl, Sümela’nın Şİfresi, Öyle Sevdim Ki Seni, Elveda Katya, Baskın, Beyaz Yalan ve Ölene Kadar dizi ve filmlerinde rol aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2018