Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Çeşmeye Vardım Türküsü Şarkısı

Sevilerek izlenen kanal D Ekranlarının fenomen dizisi olan Çocuklar Duymasın Yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Son olarak yayın günü pazardan çarşambaya alınan ve yeni 2018-2019 sezonuna 15 ağustos çarşamba günü başlayacak olan “Çocuklar Duymasın” yeni bölümlerinde bir çok sürprizi de beraberinde getiriyor..

İlk olarak dizide Havuçun evlenmek için tutturması ile başlayacak olan dizide Havuçun evlendiği kızı gören Kadriye hüzünlenir ve kendini eski günlerde bulur. İşte gençliği aklına gelen Kadriye çok sevdiği bir türkü olan Çeşmeye vardım şarkısını söyleme başlar.. 15 Ağustos Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar duymasın bu yeni sezonda çok renkli olacak gibi görünüyor.

Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Çeşmeye Vardım Türküsü Şarkısı sözleri: Çocuklar Duymasın Dizisinde çaycı Hüseyin’in annesi Kadriye karakterine hayat veren Suzan Kardeş, Çeşmeye vardım türküsünü söylemek için özel bir stüdyoya girdi. Dizinin yeni sezon hazırlıkları için stüdyoya giren Suzan kardeş “Çeşmeye Vardım” türküsünü seslendirdi.

Suzan Kardeş Çocuklar Duymasın İçin Stüdyoya Girdi

Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Senaryo gereğince eski albümlere bakar ve bir an gençlik yılları aklına gelir. Gençliğinde çeşme başında söylediği türküler ve ilk aşkını hatırlayan Kadriye bir an o yıllara geri döner. Havuçun evlenmesi de onu etkilemiştir. Eski günlerini yadeden ünlü oyuncu oldukça güzel bir türkü olan Çeşmeye Vardım Türküsünü söyleyecek. Merak edenler için oldukça uzun olan bu türkünün sözlerini de paylaşmak istiyoruz:

Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Çeşmeye Vardım Türküsü

Testiyi aldın kızım
Çeşmeye vardın kızım
Gittin ki tez gelesin
Nerede kaldın kızım

Testiyi aldım ana
Çeşmeye vardım ana
Yıkılası çeşmede
Mendilim kaldı ana

Çeşmeye vardın kızım
Suyu doldurdun kızım
Yıkılası çeşmede
Kimler var idi kızım

Çeşmeye vardım ana
Suyu doldurdum ana
Yıkılası çeşmede
Mahmut var idi ana

Altına bak altına
Bak şu kızın haltına
Öyle hırsım çıkar ki
Alam yumruk altına

Kınayı getir ana
Parmağı batır ana
Ben kararı vermişim
Muhtarı getir ana

Uzundur dilber kızım
Kötüdür felin kızım
Dur bak kardeşin gelmiş
Kardeşim bilir kızım

Tatlıdır dilin ana
Eyidir felim ana
Yüzlüm kardeşim gelse
İncitmez telim ana

Acı gülüşün kızım
Sonunu düşün kızım
Ananı derde sokar
Eve dönüşün kızım

Çocuklar Duymasın beğeni ile izlenecek yeni hikâyeleri ile 15 Ağustos Çarşamba Kanal D’de ekran gelecek ve yeni sezona en erken başlayan dizilerden birisi olacak. Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Çeşmeye Vardım Türküsü Şarkısı sözleri ile dizihaberi.tv de detayları sizlere sunmaya çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşleri aşağı yazabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın 45. Bölüm tanıtım Fragmanları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Kadriye (Suzan Kardeş) Çeşmeye Vardım Türküsü Şarkısı (2 Yorum)

  1. ya bu nası yeni sezon başlangıcı emre ceza evine ne oluyor patronu yaptı bir şekilde o cezaevine girsin dogru düzgün kalıcı hikayeler bulun

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2018