Çocuklar Duymasın Kanal D den 360 Tv Kanalına Transfer Oldu

Geçtiğimiz sezon Kanal D 7 pazar günleri ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisi yaz aylarında almış olduğu kararla çarşamba günü yayınlanmaya başlamıştı. Ancak daha Çarşamba gününe alınır alınmaz Diriliş ve Sen anlat Karadeniz’in gölgesinde kalacağını ve reyting alamayacağını söylemiş bir an evvel dizinin eski gününe yani pazar gününe veya farklı bir güne alınmasının doğru olacağını belirtmiştik.

 Çocuklar Duymasın Kanal D den 360 Tv Kanalına Transfer Oldu mu?

Zaman bizleri yine haklı çıkardı ve çarşamba günü ilk başta diğer diziler yokken 4-5 oranında Total reyting alabilen Çocuklar Duymasın dizisi önce sen anlat Karadeniz dizisinin başlaması ile daha sonra da Diriliş Ertuğrul dizisinin 7 Kasım 2018 çarşamba günü başlaması ile birlikte adeta reytinglerde dibi gördü ve ilk 15 sırada yer alamadı. Öyle ki Çocuklar Duymasın belki de son yılların en düşük reyting oranlarından biri olan 2.62 Total reyting oranı ile ancak 19. sırada yer bulabildi.

Çocuklar Duymasın bitiyor mu? Reytinglerin bu kadar düşmesiyle birlikte Kanal D’nin Çocuklar Duymasın dizisine daha fazla tahammülü kalmadı ve dizinin final kararı alındı bile. Ancak Çocuklar Duymasın çok yüksek reyting kaygısı olmadığı için Mint yapım yani Birol Güven tarafından farklı bir kanalda yayınlanmaya devam edeceğini öğrendik.Çocuklar Duymasın Kanal D den 306 Tv Kanalına Transfer oldu

Peki reytingleri bu kadar düşen Çocuklar Duymasın dizisine hangi kanal ya da kanallar isteyebilir hangi kanalda dizi yayınlanabilir. Birol güvenin yapmış olduğu görüşmeler sonrasında TV8 ve kanal 360 Çocuklar Duymasın’ın yeni kanalı olabilir ancak 360 televizyonu eski dizileri yayınlamaya daha meyilli olduğu için Mint yapım ile anlaşarak Çocuklar duymasını büyük ihtimalle yeni kanalı olan 360 televizyonunda izlemeye devam edeceğiz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çarşamba günü seyirciyle buluşan Çocuklar Duymasın dizisi bundan sonra 360 televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak ve yeni kanalında seyircilere sunulacak. Ancak bu durumdan haberi olmayan izleyiciler Çocuklar Duymasın neden yok Kanal D den kaldırıldı mı niçin yayınlanmıyor Çocuklar Duymasın final mi oldu Kanal D ekranlarında ne zaman yayınlanacak gibi meraklı soruları bizlere de sormaya devam ediyorlar.

Bu yüzden biz de burada açıklamak isteriz ki Çocuklar Duymasın’ın yeni kanalı 360 TV olmuştur. Kanal D ekranlarında reytingleri çok fazla düşen Çocuklar Duymasın dizisi farklı bir günde 360 televizyonda yayınlanmaya devam edecek. Çocuklar Duymasın Kanal D den ayrılıp 360 Televizyonuna transfer oldu..

Çocuklar Duymasın Bitti mi final mi Kanal D den 360 Tv’ye transfer oldu mu..

Çocuklar Duymasın Kanal D den 306 Tv Kanalına Transfer Oldu. Öncelikle bu haber kesinleşti. Kanal D ekranlarında ileriki haftalarda final yapacak olan Çocuklar Duymasının Yeni Kanalı Belli Oldu. Daha öncelerden dizinin Eski bölümlerini Yayınlayan Ayrıca Yapımcı Birol Güvenle Gelecek Geliyor Programı Yapan Bunu nedeniyle Iyi ilişkileri Olan 360 televizyonuyla Her Konuda Anlaşıldı.

Çocuklar Duymasın Kanal D den 306 Tv Kanalına Transfer Oldu

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni kanalı, Dizinin 360 Ekranlarda Devam Etmesi Bekleniyor. 360 televizyonuna Dizilere ağrılık verecek. Çocuklar Duymasın Kanal D den 306 Tv Kanalına Transfer Oldu ve böylece dizinin final yapması engellenmiş çok izlenmeyecek olsa da yine bir ulusal kanal olan 360 tv de devam etmesi sağlanmış oldu.. Sizlerde Çocuklar Duymasın dizisinin Kanal D den 306 Tv Kanalına Transfer olması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..
.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Kanal D den 360 Tv Kanalına Transfer Oldu (1 Yorum)

  1. ben ocak ayında yada önümüzdeki yayın sezonunda 360 kanalına geçeceğini düşünüyorum yalnız yayın günü hafta sonu mesela cumartesi akşamları olursa daha iyi olur

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018