Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Kimdir İnstagram Hesabı Ne

Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Kimdir İnstagram Hesabı Nedir… Çocuklar Duymasın dizisine bu bölüm dahil olan ve Orçunun aşık olduğu kız olarak hayatımıza da giren Lara ekranda görüldüğü andan itibaren çok merak edildi. Lara hem genç oluşu hem de güzelliği ile seyircileri etkilemeyi başardı.

Lara gerçek hayatta da henüz 16 yaşında.Çocuklar Duymasın dizisi Lara’sı Dilan Çalışkan 10 Ekim 2001 yılında doğdu. 1.68 cm boyu ve 55 kg. İngilizce eğitimi aldı. Dilan Tiyatro eğitimini Baltacı Mehmet ve Katerina da alıyor. Dilan ayrıca gitar, piyano, bale, masa tenisi, voleybol, basketbolla ilgileniyor.

Lara yani Dilan Çalışkan ilerleyen bölümlerde de dizide yer alacak. Lara karakterinin bilgilerini sizlerle paylaştık. Dilan Çalışkan instagram hesabını araştırdık ve bulduk. İnstagram hesabı Dilanxerez…  Çocuklar duymasın Dilanxerez resimlerine ulaşabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın Lara Dilan Çalışkan Kimdir İnstagram Hesabı Ne konumuza sizlerde yorumlar yapabilirsiniz.. Dilan Çalışkan Resimleri için TIKLAYIN

Lara hakkında daha detaylı bilgiler ve resimler için dizihaberi.tv sitesinde arama yapabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Dilanxerez instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.