Çocuklar Duymasın Merve Kimdir? Gerçek Adı Okulu İnstagramı 2017-18

Çocuklar Duymasın Merve Kimdir? Gerçek Adı Okulu İnstagramı 2017-18.. Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölümlerinde eski oyuncularının birçoğu geri toplandı. Bunlardan birisi de Gönül’ün ikinci eşi olan Tuna ve kızı Merve.

Merve eski bölümlerde küçük bir kızken artık bir teog öğrencisi olarak diziye girdi. Merve gerçekte kim? Adı Bilgileri Yaşı boyu gibi bilgileri sizlerle paylaşalım. Merve güzelliği ile de dizideki tek kız oyuncu zaten.. Merve dizide sürekli olarak video çekip anı kanalına atıyor. Dizinin ilk bölümlerinde Duygu günlük tutardı ve dizi sonuna doğru bunu anlatırdı ya onun teknolojik versiyonu olmuş dizide.

Merve’nin gerçek adı Öykü Güven. Merve dizide Tunanın kızıdır. Merve youtuber ve anı kanalında video çeker. Ama teog yılı olması onu da kötü etkiler elbette. 2003 yılında İstanbul doğumludur. Lise eğitimine devam eder ve Birol Güven’in kızıdır.

Öykü Güven sosyal medya hesabına dair araştırma yaptık ancak bulamadık. Babası olan Birol Güven’in instagram adresi birolguvenmint Takip etmek isteyen edebilir. Öykü Güven’le ilgili yeni bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Merve Kimdir? Gerçek Adı Okulu İnstagramı 2017-18 (2 Yorum)

  1. Çok tatlı kızsın çok güzelsin Öykü abla benim adımda öykü adaşuz seni çok seviyorum yorumuma cevap verirsenok mutlu olurum

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017