Çocuklar Duymasın ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Kanal D

Çocuklar Duymasın kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ancak son haftalarda oldukça düşük reytingleri alan Çocuklar Duymasın dizisinin kaç bölüm sürecek ne zaman final yapıp ekrana veda edeceği merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Çocuklar Duymasın dizisinin kaç bölüm süreceğini ve final tarihinin ne zaman olacağını sizler için yazmaya çalışacağız.

Çocuklar Duymasın dizisi ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Kanal D

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon pazar akşamları ekrana gelen ve oldukça iyi reytingler alan Çocuklar Duymasın dizisi bu sezon gün değiştirerek çarşamba günleri yayınlanmaya başladı. Elbette çarşamba günleri Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin yayınlandığı gün de reyting almak elbette çok zordu. Dizinin 5 Aralıkta 60. bölümü yayınlanacak. Bu reytingler devam ederse 65. bölüm final olabilir.. Çocuklar Duymasın dizisi de bu diziler başlayana kadar iyi reytingler alsa da yeni sezonla birlikte dizilerinde ekrana gelmesi ile büyük bir reyting kaybına uğradı. İşte Çocuklar Duymasın dizisinin aldığı son reytingler ve sıralaması:

Çocuklar Duymasın dizisinin son reytingleri

Çocuklar Duymasın reyting Sonuçlarında geçtiğimiz sezon 5 Total oranına yakın sonuçlar alıp pazar akşamları ikinci veya 3. dizi olurken bu sezon çarşamba günleri ortalama olarak almış olduğu 3 oranındaki reytingler ile 18. 19. olmaya başladı. Aslında sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin olduğu bir gün de dizi yayınlamak gerçekten de ölümcül bir hata sayılabilir Kanal D için. Çünkü bu dizilerin büyük bir hayran kitlesi olduğu için başka dizilerin şansı oldukça düşüyor.

Çocuklar Duymasın dizisi ne zaman bitecek erken final yapacak?

Bu nedenle Çocuklar Duymasın total reytinglerde 3 oranının altında seyrettiği şu günlerde Total reytingleri daha da düşerse büyük ihtimalle Kanal D ekranlarında kısa süre sonra final kararı gelecek ve dizi bir daha başlamamak üzere ekrana veda edecektir. Daha önce ATV de Fox gibi kanallarda da yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi yoğun istek üzerine Mint yapım tarafından Birol Güven sayesinde yeniden izleyiciyle buluşarak ve Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezondan beri yayınlanmaya devam ediyordu. Ancak son haftalardaki düşük reytingler dizinin artık ona geldiğinin bir göstergesi gibi olmaya başladı.

Kanal D Çocuklar Duymasın dizisini 2019-2020 sezonunun sonuna kadar yani 2019 mayıs ayına kadar devam ettirmek istiyordu ancak o dizinin çarşamba günleri daha fazla devam etmesi mümkün görünmüyor. Şöyle bir ihtimal de var: Çocuklar Duymasın dizisi eğer Pazar gününe tekrar alınırsa dizinin izlenme oranları artacaktır, 1 litre gözyaşı dizisinin pazar akşamları yayınlayan Kanal D o dizinin de düşük reytingleri almasından dolayı kısa süre sonra erken final yapma kararı aldı.

Çocuklar Duymasın dizisi ne zaman bitecek final yapacakÇocuklar Duymasın dizisi ne zaman bitecek sezonun sonunda final mi sezon finali mi yapacak bitecek mi?

Eğer Çocuklar Duymasın yeniden pazar gününe alınırsa dizi için kurtuluş olabilir ama yine de çok uzun süre devam edemeyeceğini düşünüyoruz. Çünkü senaryonun tekrarladığını oyunculukların artık sıkıcı hale gelmeye başladığını ve çocuklar da dahil çok az izleyen bir kitlenin yer aldığını düşünebiliriz. Bu nedenlekısa süre sonra dizinin biteceğini söyleyebiliriz. Diğer bir değişle 15 – 16 oranında reytinglere ulaşan Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin yanında 3 oranına bile yaklaşamayan Çocuklar Duymasın’ın şansı sizce ne kadar olur yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın ne zaman final yapacak kaçıncı bölümde bitecek? Kanal D (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2018