Çocuklar Duymasın Neden Gün Değiştirdi Niçin Çarşamba Yayınlanıyor?

Kanal D hiç beklenmedik bir karar alarak gözde dizisi Çocuklar Duymasının gününü değiştirdi. Sanırız kanal D bu diziyi Bitirmeye Kararlı. Çocuklar Duymasın dizisi Neden Gün Değiştirdi Niçin Çarşamba Yayınlanıyor? yoksa dizi kısa süre sonra final mi yapacak gibi sorular geliyor haklı olarak.

Öncelikle belirtelim ki Pazar Başlaması Beklenen Çocuklar Duymasın Dizisi, Bugün Kanal D’nin Açıklamasıyla izleyicinin şaşkınlığı içinde 15 Ağustos Çarşamba Ekrana Geleceği Bildirildi. Yani dizi artık pazar günleri değil çarşamba günleri ekrana gelecek.. Peki bu durumu nasıl değerlendirmeliyiz..

Elbette Çocuklar Duymasın dizisinin Çarşamba Yayınlanması tam bir facia. Şahsen Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizilerin Karşısında Hiç bir şey Yapamaz ve Kısa Zamanda Biter Çocuklar duymasın. Kanal D neden böyle bir aptalca karar aldı kimse bilmiyor ama bilinen bir şey var ki artık Çocuklar Duymasın dizisi Çarşamba günleri ekrana gelecek.

Çocuklar duymasın neden değiştirdi

Çocuklar Duymasın Yeni Sezonda 2018-2019 Neden Gün Değiştirdi Niçin Çarşamba günü Yayınlanıyor?

Öncelikle belirtelim ki eğer yeni sezon başladığında da Kanal D Çocuklar Duymasın dizisini Çarşamba günü ekrana getirmeye devam ederse resmen bu dizinin fişini çekmiş olur. Çünkü Çarşamba akşamları iki fenomen dizi var: Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi önemli diziler Çarşamba akşamları büyük bir reyting toplarken Çocuklar Duymasın dizisi reyting alabilir mi çarşamba günleri? Çok zor..

Bakın bir izleyicimiz Çocuklar duymasının gün değiştirip pazar gününde çarşambaya alınması hakkında ne demiş: Dizi 2002 de, 2010 da Ve 2014 te yayınlandığı zaman az reytingler ile tutmuştu Zaten geçen sene yANi 2017 de yayınlandığı zaman başta iyi reytingler aldı,sonra savaşçı dizisi geldikten sonra yine normal reytingler aldı en son Haluk Ve Meltem’in boşanıp barışma hikayesi ile işleri rayına oturtmuştu.Diziyi kanal final yaptırmayı düşündü sonra yayından kaldırıldı ama geri başladı sezona girmeye hazırlanan dizi normalde 12 Ağustos pazar günü başlayacağını duyurdu hatta dizideki emRe adıyla yada havucun evlendiğini gördüğümüz bir fragman yayınladı.

12 ağustos pazar günü değilde 15 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacakmış.Pazar günü bile güzel reytingler almayı başaramayan diziyi en iddialı güne koydular.Kış sezonunda sen anlat Karadeniz ve diriliş Ertuğrul şimdilerde bir de nefes nefese dizisi var dizi yerdeki reyting kırıntılarını bile toplayamaz. Umarım her şey onların istediği gibi olur Ve dizi bekledikleri veya umut ettikleri reytingleri alır.Ben yüksek reytingler almasını imkansız buluyorum.Diziye yayın hayatında BAŞARILAR DİLERİM.

Kanal d yönetimi bitirirse şahsen çok isabetli bir karar almış olur çocuklar duymasını yeniden başlatmak bir hataydı zaten geçen sezonda öyle ahım şahım bir reyting performansı gösteremedi doğan medya grubunun basiretsiz yayıcılık politikalarının hepsi demirören grubuna kaldı…Her dizi tadında bırakılmalı önceden bilindiği için kanalın bu kararı reytinglerin düşük olması sebebiyle sekteye uğramış oldu devam etse de yeni sezonun tam açılımı eylül sonuna doğru final kararı alır…Dizi için hayırlısı olsun diyorum…

Çocuklar duymasın neden değiştirdi sizlerde görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Neden Gün Değiştirdi Niçin Çarşamba Yayınlanıyor? (5 Yorum)

  1. Çocuklar duymasın final olmasın
    Güzel bir dizidir
    Severek izliyoruz
    Günü pazar olsun lütfen

  2. Diziyi çarşamba günü koymayın 2 tane çok reyting alan diziler var inşallah dizi final olmasin

  3. Zaten ısrarla inatla bu saçma dizi niye tekrar başlıyor anlamıyorum. artık eski tadı yok yada biz büyüdük…

  4. Zaten ısrarla inatla bu saçma dizi niye tekrar başlıyor anlamıyorum. artık eski tadı yok yada biz büyüdük…

Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2018